Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a gyengébb menstruá...

Mit jelent a gyengébb menstruáció? Feltételezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Időben megjött, rendes piros, de sokkal kisebb mennyiségű vérzéssel, görcsölés nélkül (pedig máskor szinte a falat kaparom). Ebben a ciklusban emelték a pajzsmirigy gyógyszeremet és elkezdtem Inofolicot inni. Szerintetek van okom gyanakodni terhességre (nagyon régóta várjuk már...)?
2016. szept. 23. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utal terhességre, hiszen rendes piros, de ha bizonytalan vagy, tesztelj.
2016. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem feltételez terhességet.
2016. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a hormonváltozás miatt,vagy nem volt rendes ovuláció!Meg annyi minden hát a mensesre.Pár éve én is pajzsmirigyes vagyok + 2 terhesség, + 2 szoptatás alatt is változó volt a menses ideje,erőssége.Első babánàl fél évig szedtem a Letroxot,de akkor lett rendes peteérés,hiába menstruáltam rendszeresen.Ha még akarsz nyugodni teljesen,csinálj tesztet,de én azt mondom,hogy inkább egyéb hormondolgok miatt ilyen.:(
2016. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocsi a teló javítgatja amit írok. Szóval fél év letrox után sem volt rendes peteérés,csak clostibegyttel.Második baba spontán jött,több hónapban volt rendes ovuláció.
2016. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!