Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Össze vissza menstruálok,...

Össze vissza menstruálok, mitől lehet,? 7 hónapja szültem az előző előtti kimaradt rá 3 hétre megint megjött és már majdnem egy hete meg van hol gyengébb hol erősebb vérzéssel volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy szoptatsz-e még. Nekem amúgy elég sokáig tartott, mire beállt ismét normálisra a ciklusom. Volt vagy egy év. Ha zavar, menj orvoshoz, tudni fogja, hogy mit adjon.
2014. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok már sajnos 3 hónapig tudtam csak aztán fokozatosan elment a tejem de akkor is megjött 6 héttel szülés után még úgy is hogy szoptattam.
2014. máj. 21. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a szülés utáni 1 évben nem nagyon számítottam arra, hogy rendszeres lesz a ciklusom. Előfordulhat, hogy még nem álltak helyre a hormonjaid. Volt nálam is, hogy 10 napos volt a mensi, és volt olyan is, hogy csak 3.
2014. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első szülésem után, mikor megjött az első menstruációm, azonnal beállt 28 napra.

A második után kellett fél év, mire rendeződött a ciklusom. (egyik gyereknél sem szoptattam már, mikor mensturálni kezdtem)


A nődokim szerint elég gyakori ez, általában 6-8 hónap kell mire szabályossá válik a ciklus.

2014. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos még mindig vérzek inkább nem várok tovább elmegyek az orvosomhoz.

Az is a baj hogy éjjel szinte egyáltalán nem vérzek inkább ha elkezdek mozogni reggelente akkor indul be.

2014. máj. 23. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!