Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méhhel tényleg...

Hátrahajló méhhel tényleg nehezebb teherbeesni?

Figyelt kérdés

Valóban ér valamit ha szex után gyertyába állunk vagy felpolcoljuk a lábunkat, ilyen anatómiai adottsággal? Állítólag sok nőnek hátrahajló a méhe.

Tapasztalatokat, igaz sztorikat ezzel kapcsolatban várok.



2016. szept. 23. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak hátrahajló a méhe. 5ször sikerült teherbe esnie 14 éven belül.:) Ez azért biztató nem?


Na de közelebbit:) Nekem is hátrahajló a méhem. Ha jól emlékszem a 2.3. hónapban megfogant a kislányom:) Nem figyelgettem semmit. Nem pózoltam sehogysem:)

Másodojára ráadásul megszakítással estem teherbe...

2016. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatrahajlo de sose gyertyaztam vagy ilyesmi. Mikor eldöntöttük h próbáljuk meg a babat, harmadik hónapban mar sikerult 7ev bogyó utan is. Uh sztem nem lényeges olyan mértékben.

Üdv

29hkm

2016. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nálam is ahogyan a második írja.. Bár én 6 évig szedtem a gyogyit. Anyum is szedte és akkor még a jó kis lóhormonok voltak:)
2016. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy hónap volt, hogy lazáztunk és nem húztunk gumit (ráadásul aktus után szinte mindig egyből megyek pisilni), aztán egyből terhes is lettem. Soha nem bohóckodtam gyertyaállással, a kutyapózt sem szeretem.
2016. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, sikerült megszakítással teherbe esnem, szóval azért nem kell ezt rögtön túlaggódni.
2016. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hatrahajlo meh,mindket lanyom elso honapban fogant,igaz,gyertyaztam.
2016. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
3 terhesség, nem kutyapóz és eszem ágában nem volt gyertyázni.
2016. szept. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hátrahajló méhem van (nem kicsit), mégi az első hónapban megfogant a babánk.
2016. szept. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hatrahajlo konkret akcional lettem terhes 1-2 honapon belul nem volt semmi plusz rahatas, most meg megszakitassal
2016. szept. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hátrahajló méh,két baba,első nem jött hamar,de az hormonprobléma volt, gyertyaállás nem kellett a clostilbegyes hónapban.A második első alkalommal összejött,álló együttlétből!:):):) Nekem a doki azt mondta nem számít,ez olyan hogy valakinek pisze az orra,van akinek meg hegyes!:)
2016. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!