Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a nem típusos terhességi...

Mik a nem típusos terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem az ilyen "reggeli hányingerek,szag érzékenység,mensi elmaradás", hanem has szúrás stb... De pl a hasszúrka is mikor volt akinek volt... Szóval részletek érdekelnének.

#terhesség #nem tipikus tünetek
2013. júl. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképp reagál a teste.Nekem has szurka,enyhe mensi szerű görcs,kicsi barnázgatás mindegyik terhességemnél volt az elején.
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem például sosem volt reggeli émelygésem,de napközben,estefelé mindig rámjött és hánytam.A fogmosás is kínszenvedés volt mert attól megint hányingerem lett.
2013. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon változó, olyan "hülye" dolgokat produkálunk ilyenkor:) nekem két hétig erősen görcsölt a hasam, és hányingerem csak és kizárólag este volt, a fogmosás nekem is maga volt a halál:)

de amíg nem teszteltem, semmi különöset nem vettem észre, kicsit többet mentem pisilni

2013. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbb nőnek mellfeszülése van,ez lehet egy jel.Vagy akinek szokott lenni vérzés előtt,annak meg nem feszült terhesen. Én mindíg a mellfeszülésből sejtettem,mert nekem soha nem szokott feszülni.
2013. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!