Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt pozitívnak számit?

Ez a teszt pozitívnak számit?

Figyelt kérdés

A problémám elég összetett. 2 éve nem sikerül a teherbeesés. Van peteérésem mindig kaptam tüszőrepesztő injekciót. Nem bizonyult elégnek, a doktorom mondta próbáljuk meg következő hónap 12. Napján. Ez volt ebben a hónapban. El is mentem majd közölte h nem lát érett tüszőt valószínű ebben a hónapban nem volt peteérésem. Elsírtam magam egyből persze. Hazajöttem letudtam magamba h ez a hónap is elment.. Aztán hónap végén most jött a szokásos tiszta pattanás a fejem jobban mint bármikor. Nagyon erős mensis görcseim vannak. Ingerült vagyok izzadok és nagyon álmos;) nekem mindig barnázással indul fura volt h ez most kimaradt. 5 napja késik! Gondoltam csinálok egy x-epil tesztet. Nem belemártottam pohárba hanem lepisiltem. Bár gondolom az mindegy. Először a kontrollcsík jott ki jó mondom ez negativ. Bementem a szobába rá egy percre ránéztem mégegyszer és akkor vettem észre ezt:

[link]



2016. szept. 30. 09:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Normálisak a görcsök ne aggódj, az előzmények tekintetében tényleg csoda... gratulálok ! :)
2016. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kibírhatóak:) de tényleg olyan mikor érzem mintha most megjönne. Épp a véreredményt várom, nagynéném ápolónő,megnézik tényleg az vagyok e
2016. szept. 30. 12:37
 13/25 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az vagy :) Írd meg majd mennyi lett a HCG-d :)
2016. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Akkor az normális.

Drukkolok magas legyen a hcg a véreredményedben.

2016. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok :) olyan sokkot kaptam nem is emlékszem milyen értéket mondtak, csak gratuláltak:) el sem hiszem
2016. szept. 30. 14:00
 16/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 30. 15:23
 18/25 anonim ***** válasza:

Boldog babavárást!


Én hétfőn telefonálok mert 7 hetes leszek.


2 válaszoló voltam.

2016. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást kívánok 😍!!
2016. szept. 30. 18:15
 20/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Remélem nem lesz gond 3. baba.

2016. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!