Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy valami más...

Terhes vagyok vagy valami más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
A véleményeitekre lennék kíváncsi:Kb 10 napja késik a mensesem-különben soha nem volt pontos (35-40napra jön meg) -de lassan 2hete érzem a tüneteit:mellfeszülés, nyűgösség stb.(elég stresszes vagyok mostanság) Mindehhez hozzátartozik, hogy 3-4hete"elveszítettük a fejünket a párommal"és belefeledkeztünk a gyönyörbe. A helyzet az, hogy pár napja szédülök, hányingerem van, krémszerű folyásom van, nem kívánom az ételeket és tegnap előtt óta folyamatos szúrást érzek a bal petefészkemen. Holnap reggel fogom a tesztet megcsinálni, de már nem bírok magammal és kíváncsi vagyok mások véleményére! Felfázhattam és azért szúr és befolyásolja a mensit, vagy inkább a baba a gyanúsabb?Köszi előre is!
2010. ápr. 24. 16:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
23
2010. ápr. 24. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, lehetsz terhes, de lehet, hogy megfog jönni. Nekem mensi előtt is ilyen tüneteim vannak, mikor terhes voltam akkor is ugyanaz volt:) De miért nem csinálod meg most a tesztet? Ajánlatosabb reggeli vizeletből tudom, de ha terhes vagy, ugyis kimutatja, ha nem azt is. Én se a reggeliből tudtam meg h babát várok!
2010. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Este lesz a kezemben a teszt,mivel ma egész nap csak feküdtem,kedvtelen vagyok és álmos-nem volt kedvem kimozdulni,így egy barátnőm hozza majd el.
2010. ápr. 24. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem szeretnék tippelgetni.

De a teszt eredményét majd írd meg!

2010. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
szerintem lehet az egész a menszi elötti tünetek, mert nekem is szokott ilywen lenni de akárhányszor csináltam tesztet mindig negativ volt, amugy a stressz is kiválthatja szerintem legalábbis.most ebben a cipöben járok.legegyszerübb ha elmész nödokihoz ö biztosabbat tud mondani
2010. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem lehet baba a dologban, ha 10napja késik, elvileg már kimutatja a teszt nem csak a reggeli vizeletből is! majd írd meg, hogy mi lett! :-)

2010. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is biztos megcsinálnám este,ennyi késésnél már nem hiszem, hogy nem mutatná ki. Egyébként nem bánnátok? Majd írj, hogy mi lett!
2010. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, mi lett a teszt eredménye!

Én is hasonló tünetekkel vagyok, csak még van 2 napom a nem várt vérzésemig...

Viszont a mensi és a felfázás is hasonló tüneteket produkál, plusz tavasz van, ezért is lehetsz fáradt...

Hogyha szeretnél babát, akkor drukkolok neked! De mindenképp írj eredményt majd. Ja, és tesztelj nyugodtan este, hiszen hogyha babád van, akkor már ki fogja mutatni nagy valószínűséggel.

2010. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Aranyosak vagytok,köszönöm az írásokat!Megcsináltam este és ma reggel is. Egyértelműen pozitív.Még nem fogtam fel..Szeretnék minél hamarabb orvoshoz menni,hogy kiderüljön minden rendben van e.
2010. ápr. 25. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!