Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok? Vagy más van a háttérben? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy problémám. Késik a ciklusom 23napja. A barátommal voltunk együtt többször is az utobbi idöben, és volt, hogy nem védekeztünk, de nem ment el oda. Most kicsit idegesek vagyunk, mert reggel van, hogy rosszul vagyok, meg napközben is. Csináltunk tesztet egy hete, és az negativ lett de még mindig nem jött meg. Tervezzük, hogy a héten csinálunk mégegyet.
2010. aug. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

hát ha késik és nem védekeztetek nagy lehet a valószínűsége a terhességnek

vegyél a napokban mégegy tesztet remélem nem lesz pozitív

amúgy az egy dolog hogy nem ment el oda..( ahogy te írtad )

egyetlen egy ondószál is elég ahhoz hogy nemkínánt terhesség létrejöjjön

óvszert hol hagytátok?.....

minden jót.

2010. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább irány a nőgyógyász, Ő biztosabb infóval tud szolgálni. És ha azt mondja, hogy nem vagy terhes akkor már fel is írathatsz helyben egy fogamzásgátlót.
2010. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat picit elszalltunk es nem gondoltunk erre...azert koszi!
2010. aug. 25. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon ne ess kétségbe.A tesztek már 3 napos terhességet is kimutatnak.Ha akkor negatív lett,akkor most is az lesz.

Más kérdés,hogy miért késik.Lehet hogy csoda történt,és már most klimaxolsz.Gondolj bele,soha többé nem kell betétet venned.Hát nem fantasztikus?

2010. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3 napos terhesség a beágyazódástól számítva 3 nap nem az aktustól.Az az aktustól több,mint két hét.Nem tudom mikor csináltatok tesztet,de ha elöbb,mint 14 nap,akkor célszerű megismételni.A legjobb tényleg az orvos lenne,mert ha nem is terhesség,valami oka csak van,hogy késik,ez lehet például ciszta is,amit az orvos meg tud állapítani.Szóval doki,minél elöbb!
2010. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!