Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossz indulatú daganattal...

Rossz indulatú daganattal teherbe eshet valaki?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok muszáj kiírnom magam.Barátnőm másfél éve szült több mint egy évig nem jött meg neki a menstruációja nagy rábeszéléssel elment vele orvoshoz,sajnos egészségügyi kaparást csináltak nála.De ami még rosszabb a szövettan eredménye rossz lett nagyon!Az az orvos aki elvégezte a beavatkozást meg is mondta neki ő nem kockáztatna van már egy gyönyörű fia ő azt tanácsolja távolítsanak el mindent a gyógyulás miatt!Erre barátnőm nem egyezett bele sőt gyereket akar így most talált egy orvost aki elkezdi hormonkezelni hogy minél előbb terhes legyen!!Ugye nem csak én gondolom úgy hogy ez hatalmas kockázat nem tudom neki megmagyarázni illetve nem tudom bele szóljak e de én félek hogy ha szül is két gyerek marad árván majd!
2016. okt. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Sem a daganat típusát, sem a konkrét esetet nem ismered.

Laikusként egyáltalán nem szólnék bele egy orvosi kompetenciát igénylő döntésbe.

Semmi közöd ahhoz, hogy a beteg és a kezelőorvosa, valamint nőgyógyásza milyen döntést hoznak meg egy ilyen helyzetben. Számtalan dolog módosíthatja a helyes döntés meghozatalát. Nincs rálátásod a részletekre. Húzódj a háttérbe ,és ha valóban igaz barát vagy, támogasd az általa meghozott döntésben!

2016. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Teherbe eshet. De most szerintem sem ezzel kéne foglalkoznia, hanem azzal, hogy meggyógyuljon.

Ráadásul, ha terhesség közben rosszabbodik az állapota, akkor nem is kaphat igazán kezelést, mert azzal ártana a babának.

Nem értem a barátnődet. Nem hallgat a férjére? Egyáltalán a férfi, hogyan megy bele, hogy babát csinálnak???

És az orvost sem értem. Szerintem nem normális az az orvos, aki hormonnal kezeli.

2016. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

1: ehhez nem kell orvosnak lenni. A rosszindulatú daganat, az rosszindulatú. Mindenképpen kezelni kell. Hiszen eleve ezért kell szűrésre járni, ezért van szövettan, stb.

Ilyen esetben nem lehet várni. Akármilyen helyen is van, akármilyen típusú is. A rosszindulatú az rosszindulatú.

2016. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen, teherbe lehet esni, és egészséges babát lehet szülni.

És ha te valóban a barátnője vagy, akkor nem az a dolgod, hogy a háta mögött kibeszéld, hanem az, hogy bármilyen döntésében mellette állj!

Mi az hogy rossz lett a szövettan eredménye? Hol van daganata?

2016. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
1-es vagyok: Ha halálom előtt választhatok, hogy akarok-e még egy gyereket, és a válasz igen, ráadásul a férjem azt mondja, felneveli őket, és ő is akarja, akkor pont nem a GYK közönsége és egy "barátnő" véleménye fog visszatartani attól, hogy vállaljam. SENKINEK semmi köze ehhez a döntéshez! Főleg nem nekünk vagy a kérdezőnek! Továbbra is tartom a véleményem.
2016. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez az o maganugyuk, es te baratnokent ne szolj ebbe bele, inkabb tamogasd.

Egyebkent ha az orvos belement, olyan nagy baj nem lehet, hisz a kezeles, terhesseg az minimum egy ev vagy tobb mig sikerul !

Ha annyira nagyon rosszul lenne kezeles nelkul , hetei , honapjai lennenek hatra akkor orvos nem vallalna.


Szerkntem torodj a sajat dolgoddal.

2016. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyfokú FELELŐTLENSÉG !!!!! Első az EGÉSZSÉG ... a családjára ,a már meglévő gyermekére kellene koncentrálnia ,hogy őt becsülettel felnevelhesse ! Egy gyermeke már van ....így is teljes már az élete ,van akinek egy sem adatik meg ! Hallgatnia kellene az orvosra .Lehet nem lesz méhe ,de a már meglévő gyermekének lesz akit sokáig úgy szólítson :Édesanya !!! ..Szurkolok nektek nagyon .Kérdező,azért remélem néha írsz majd a barátnőd állapotáról !
2016. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!