Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is sokszor csodálkoztok...

Ti is sokszor csodálkoztok mennyi rossz indulatú előítéletes ember van itt?

Figyelt kérdés
én sokszor nagyon meglepődöm mennyire bunkó emberek vannak itt is....
2013. ápr. 22. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sok a hülye is. ok, a bunkó is, de azért az idióta kérdésekre szerintem már nincs türelme az itt megfordulókban normálisan válaszolni:) de a simán tapló is sok, hát ilyen egy névtelen oldal, nem kell vele foglalkozni:)
2013. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én ezen már nagyon régóta nem lepődök meg. Mindenhol rengeteg bunkó ember van, nemcsak itt.
2013. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze, de itt főleg a normális kérdésekre gondolok....


csak olyan fura hogy vajon Ők is babát várnak ? és hogy nevelik majd őket ???

2013. ápr. 22. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Annyi különböző ember van. Igazából nincs egy olyan téma, ami miatt minden embernek egy és ugyan azon a véleménye.

Mindenki másképp nevel, még egy gyermek két szülője is.


Én azt vettem észre (és nem csak itt), hogy annyi elkeseredett ember van. Feszültek, tele vannak gonddal, ami nem biztos, hogy ő saját maguk miatt van.

A legtöbb embernek nincs anyagi biztonsága, állandóan függenek a dolgoktól. Vajon lesz-e munka, megmarad-e a munka? Kijövünk-e hónap végéig?

Sajnos ezek a dolgok nem csak itt, de máshol is kiütköznek.

Elég, ha csak a boltban egy "kedves" eladó bunk*, bar*m módján válaszol vagy kezel téged, te is feszült leszel és lazán tovább adod másnak a hozzáállásodat.


Az, hogy ki hogyan viselkedik és hogyan neveli a gyermekét két különálló dolog.

Ismerek olyan anyukát, aki egy kőbunk* az átlag életben, viszont, ha a gyerekéről van szó, akkor kő kövön nem marad. Mint a tyúkanyó! Megy és lerendez mindent. Emellett a gyermekeit aranyba kéne foglalni, tisztelettudóak, kedvesek és jószívűek.

Igaz, az anyuka is maga módján egy tünemény, csak tudni kell kezelni.


Egy anonim oldalon viszont hogyan "kezeled" az embereket?! Sehogy .. ilyen az élet :)

2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Akad egy pár idióta, aki azzal éli ki magát hogy névtelenül megszól másokat. De hát mit lehet tenni nagy az Isten állat kertje és alacsony a kerítés. Az ilyeneken én már csak nevetni tudok.
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

sajnos nekik ez a szorakozas, h arc nev nelkul beszollgassanak olyanoknak, akik szerintem nem diagnozist varnak elsosorban hiszen az lehetetlen, hanem tapasztalatokat, elmenyeket masoktol. en legalabbis ezert olvasgatok es irogatok itt, mert itt hus-ver emberek elmenyeit tudom olvasni, valaszaimmal pedig remelhetoleg segiteni masokon.

bunkokkal pedig minel inkabb nem foglalkozik az ember, annal inkabb nem erik el a celjukat :) mindig a jo dolgokra kell koncentralni :) a kedves embereket pedig szeretettel fogadni :)

2013. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!