Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Canesten akadályozhatja a...

Canesten akadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Most van a legtermékenyebb időszakom, a napokban sokat voltunk együtt, de most viszketek lenn, úgy érzem megint kijött a hüvelygombám. Ha most veszek Canesten hüvelykúpot, az akadályozhatja negatívan a teherbeesést? Lehet hülye kérdés, de nem akarok kockáztatni.
2016. okt. 5. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak lehet, biztos!
2016. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
nem is a canesten hanem már maga a hüvelyi fertőzés akadályozhatja a teherbeesést,illetve vetélést okozhat.
2016. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Nagyobb bajt csinálok, ha használom vagy ha kezeletlenül hagyom?
2016. okt. 5. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már, maga gombás fertőzés nem befolyásolja a teherbe esést. Persze kezeleletlenül vetélést okozhat, na de ne menjünk ilyen messzire.

A kúp sem akadályozza, tehát ami bejutott már, annak nem árt. Viszont kúra ideje alatt (nem tudom hány naposat fogsz használni) amúgy sem ajánlott a szexuális élet.

2016. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A megtermékenyülés a petevezetőben történik. Ha mostanában vagy termékeny, akkor az eddig bejutott spermiumok "elvégzik a munkát" odafent, miközben Te kikezeled magad.

Az átlagos szerekhez (Canesten pl.) kb. 3 napig tart a kúra.

A megtermékenyült petesejt 7-12 napig vándorol a méhbe, és utána próbál meg beágyazódni.

Ha ma elkezded a kúrát, akkor vidáman kikezeled magad, mire odaér.

Aztán a beágyazódást ezer dolog befolyásolja még, szóval ha nem sikerül ebben a hónapban, ne keseredj el és ne fogd a Canestenre sem.

Kezeld ki magad!

2016. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elkezdem a kezelést, úgyse sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz, mert egy antibiotikum kúrán is most vagyok túl. :/
2016. okt. 5. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, az antibiotikum épp hogy ki szokta tolni a peteérést...

De szerintem ne stresszelj ezen, mert ha összejön, összejön, ha nem akkor meg nem.

A baba egészségét meg nem befolyásolja ilyen korai stádiumban semmi. A legtöbb nő akkor áll le a terhesség alatt nem használható szerekkel, amikor pozitívat tesztel, és sorra születnek az egészséges babák...

2016. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös jól írja. A megtermékenyülés a petevezetékben történik meg, a beágyazódás meg a méhben.

A fertőzés a hüvelyedet érinti. Most az, hogy ott helyileg kezeled, a nem fogja befolyásolni sem a megtermékenyülést, sem a beágyazódást. Sem a gomba, sem a canesten.

Én most legutóbb pont ilyen helyzetben lettem terhes.

Szóval ezen ne izgulj.

2016. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a canesten folyásolja be hanem maga a fertőzés.. Mit csinálj? Kezeltesd!!!!!!!
2016. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akadály
2016. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!