Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akadályozhatja a teherbeesést,...

Akadályozhatja a teherbeesést, ha még mindig van tejem?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem szoptatok, de ha megnyomom a mellem, jön belőle tej. Nagyon szeretnénk második babát. Lehet ez gátló tényező? Csak 3 hónapja menstruálok, 35-45 napos ciklusokkal. (szoptatás abbahagyása után jött meg először)

Tapasztalatok? Nagyon köszönöm!


2012. márc. 6. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok, majd kiderül. Szerintem ha van vérzés, lehet baba.
2012. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem számít. Én még szoptattam amikor várandós lettem a harmadik gyermekünkkel.
2012. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, mindenki azt mondta, hogy nem baj próbálkozzunk. Másfél évig nem jött a kistesó. Aztán elmentem dokihoz, hogy nézzen egy hormonszintet (prolaktin)és kiderült, hogy minimálisan ugyan de volt eltérés. Kaptam rá gyógyszert és 2 hónap múlva jött a baba, de tudok olyat akinek még az első hónapban.Utólag sajnálom, hogy vártam másfél évet.

36h km

2012. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül tej. A magas prolaktinszint okozhatja, próbáld ki a Premens tablettát (vény nélkül kapható, gyógynövényes), vagy menj orvoshoz, biztos néz majd hormonszintet.
2012. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!