Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt szerint nem volt még...

Ovuteszt szerint nem volt még ovum, de görbe szerint meg igen? Szerintetek melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt pozitív ovutesztem.2 gyerekem van a 3.pedig a pocakban 😊

Megmutatod a görbéd?

2016. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze megmutatom csak véletlen lemaradt :)

[link]


Ami fura,hogy még csinálom az ovutesztet és mintha elkezdett volna erősödni...

2016. okt. 6. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

Arra gondoltam h én biztos mindig rosszkor csináltam és nem kaptam el teszttel az lh csúcsot,vagy nem volt elég koncentrált a vizeletem.

Drukkolok Nektek!

2016. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijeszgetni. De nekem mindig volt pozi lh tesztem. Mindig jókor felment a hőm.. sőt olykor még fájt is a jobb vagy bal oldalam. De mégsem volt ovum. Úgyhogy ezt 100%ra csak ultrahangos követesel lehet megtudni.
2016. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oh micsoda gyönyörű emelkedés... de irigyellek :) amúgy szerintem (nem vagyok orvos) ilyen hő emelkedéssel kizárt hogy nem lett volna ovud. Ha 14 napra (+-1 nap) megjön a menstruációd, akkor még inkább arra hajaznék, hogy volt. Itt egy előttem hozzászóló írta, hogy neki nem volt hőemelkedés ellenére sem. Nem tudom, hogy ez mennyire lehet gyakori, én még soha sem hallottam. Nekem nem emelkedik ilyen hirtelen a hőm, és nem is volt még pozitív ovu tesztem, de biztos hogy volt peteérésem, mert kétszer is teherbe estem (sajnos egyik sem maradt meg). Nekem olyan az ovu tesztem, hogy látom hogy melyik nap a legerősebb, de ha ide feltenném, mindenki azt mondaná, hogy ez még nem pozitív.

Remélem sikerül rájönnöd a titok nyitjára.. Sok sok idő és figyelés.

A legjobbakat kívánom.

2016. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen nekem sajnos minden arra utalt hogy van ovum ,de nincs! Alaphőm 36.6 "ovu" után ami nem volt mert uhval követtük... meg lh tesztet is használtam az is pozi volt. Na és a lényeg hogy 36.6ról 37.1ig ugrott és ott is maradt...!37 alá nem jött a vérzés napjáig!! Semmi se biztos. De ritka eset vagyok szerintem :/ sajnos..
2016. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nincs véletlen valami betegséged?Mert ha nem reped meg a tüsző,de felmegy a hő az ciszta is lehet.Sajnos tudom mert PCOS vagyok plusz cukorbeteg...
2016. okt. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!