Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugy indult az egesz ,hogy kb 1,5 hete surun hanyingerem van es szedulok is. 4 napot kesett a menstruaciom (tegnap elott jott meg) de az,hogy megjott eros tulzas,nagyon keves ver jott nem a szokasos es a 3.naptol csak barnas folyasom van.

Altalaban 5-6napig normalis verzessel szokott lenni a menzeszem. Emellett eros alhasi es vesetajeki fajdalmam is van.Ma reggel hanytam.

Lehetnek ezek terhessegre utalo jelek?

Koszonom elore is


20 L


2016. okt. 7. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedekeztek?
2016. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Védekezés? Teszt mit mutat?
2016. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

csak ma fogok tesztet venni. Mivel megjott nem akartam venni, csak most jutottam el ida mert hogy nem teljesen szabalyos.

Nalunk a vedekezes ugy van,hogy az elejen gumi nelkul , es a "vegen " veszi fel es gumiba elvez.

2016. okt. 7. 07:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszeru...
2016. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez jo esellyel terhesseg lesz...

Teszt es orvos! A vesetajeki fajdalmak sajnos egyeb problemakra is utalhatnak, mint pl mehenkivuli terhesseg!

De vese-bajod is lehet, az is hasonlo tunetekkel jarhat.

2016. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, mivel ez nem védekezés.
2016. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen, szerintem is terhesség lesz.

Első ciklusnál két nap enyhe barnázás volt nekem is, aztán a teszt két nap múlva mutatta ki, hogy terhes vagyok. Mondjuk én reménykedtem is ebben, már hónapok óta próbálkoztunk.


Ma mindenképp csinálj tesztet!


Sajnos az nem védekezés, hogy előbb berakja, a végén teszi fel a gumit. Technikailag ez a megszakított közösüléssel egyenlő, és nem te leszel az első, aki az előváladéktól esik teherbe.

2016. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív lett, a tüneteim megvannak...
2016. okt. 25. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már? Nem ártana kivizsgáltatni magad. Terhes biztos nem vagy, de attól még nem normálisak ezek a tünetek, pláne, hogy tartósan jelen van.
2016. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!