Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-26 napos ciklus esetén...

25-26 napos ciklus esetén milyen hamar lettél terhes?

Figyelt kérdés
Régebben 28 naposak voltak a ciklusaim, de sajnos a vetélésem óta nem állt vissza rendesen. Most 25 vagy 26 naposak, ami a doki szerint még belefér. Kinek milyen tapasztalata van ilyen ciklus mellett? Előre is köszi a válaszokat!

2016. okt. 5. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 25-26 naposak voltak a ciklusaim mindig is, és az első alkalommal amikor próbálkoztunk terhes lettem :) 35 hkm
2016. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 23-25 napos cikludaim voltak. 5 gyermekem van. Mindig osszejott elsore. Es mensi elott 2 nappal mar pozit teszteltem.
2016. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor bizakodom tovább. Most már a 4. hónapunk, remélem lassan sikerülni fog.
2016. okt. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!