Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ehhez hasonló...

Volt valakinek ehhez hasonló tapasztalata, hogy negatív teszt ellenére is terhes volt? És a tüdőszűréssel kapcsolatban, úgy hogy várandós volt?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek már 1,5 éve. Az elmúlt hónapban volt, hogy elfelejtettem bevenni a tablettát, és már két hete késik a menstruációm, kettő tesztet csináltam, de negatív lett. Nőgyógyászhoz már bejelentkeztem, viszont naponta vannak rosszulléteim: hányinger, szédülés, pici alhasi görcsök. Aggaszt a dolog, hogy két hete voltam alkalmassági vizsgálattal egybekötött tüdőszűrőn, és ez mennyire hat ki a magzatra? Feltéve hogy terhes vagyok! Volt valakinek ehhez hasonló tapasztalata, hogy negatív teszt ellenére is terhes volt? És a tüdőszűréssel kapcsolatban, úgy hogy várandós volt?
2016. okt. 3. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
1 az első 12 hétig csak embrió és nem magzat!!!! Kettő az első Trimeszter gyakran végződik vetéléssel de nem egy tüdőszűrő miatt vetélész el hisz sokan vannak akik voltak alkalmassági vizsgálaton és utána derült ki hogy terhes és egészséges gyereket szültek. Barátnőmnek több mint egy hónapot késett negatív lett a teszt a nőgyógyász közölte hogy 10 hetes terhes 38. Hétre szülte a fiát aki makk egészséges és szintén volt alkalmasságin úgy hogy nem tudta hogy terhes szóval ne parázd túl
2016. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röntgensugárzásnál ilyen korai időszakban az az elv működik, hogy vagy túléli és semmi baja nem lesz, vagy elmegy. Más opció nincs. Két hét késés után illene már a tesznek kimutatnia, nem tartom valószínűnek a terhességed.
2016. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!