Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?...

Szerintetek mikor teszteljek? Mennyi esélye van egy 35 éves nőnek könnyen teherbe esni?

Figyelt kérdés
Elvileg a periodusom 26 napos. 13.napom volt az Ovuláció. Együtt voltunk elötte meg utánna is a párommal.De olyan jeleim vannak mint mikor megjön :( Fáj feszít a a hasam alja folyamatosan , hangulat változás,érzékeny a mellem, lett két pattanásom is a tegnap. Elvileg a következő menstruáció vasárnap esedékes. Tudom h nem kell ráfeszülni de nem olyan könnyü ez.Köszönöm!

2016. okt. 4. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó, van aki elsőre teherbe esik, van aki többedszer.


Nekem teherbe esni még sikerült, de sajnos kétszer is elhalt a terhesség. :(

Most újra babát várunk, a kritikus időn túljutottunk.

A lényeg, hogy kb. egy éven belül háromszor estem teherbe 35 évesen. Első kettő hamar (2 hónap) sikerült, a harmadik 4 hónap próbálkozás után.

2016. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még ne tesztelj,várd még,amíg késik. Nekem szombatra esedékes,de én már 41 vagyok,de szeretnénk még egy babát. Nekem is éjjel-nappal ezen jár az eszem.
2016. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 35 vagyok, így remélem nem olyan nehéz. :) Én is olvastam, hogy 35 felett nehezebb, stb. De nem hiszem, hogy ez úgy működne, hogy 35 lettél és akkor puff egyből kevesebb az esélyed. Gondolom ez egy folyamat, ami a te testednek megfelelő ütemben alakul. Az én környezetemben van pár anyuka, aki 40hez közel vagy azon túl szültek és semmi gondjuk nem volt. Rám néznek furcsán, hogy 35 évesen, fiatalon mit aggódok. :)

Nekem februárban volt vetélésem, azóta ez a 4. hónapunk. Nehéz nem rágörcsölni, nekem is sokat jár ezen az eszem. (Nekem majd szerda körül derül ki.) Én a helyedben hétfőn tesztelnék leghamarabb. Szorítok, hogy pozitívat tesztelhess! Majd írd meg az eredményt! :)

2016. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. 39évesen simán teherbeestem,35 év még nem a világvége!Sok sikert!
2016. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az idén leszek 40 éves, mégis 4 hónapja próbálkozunk a babával, ez év februárjában sajnos volt egy vetélésem. Tényleg nem könnyű, hogy az ember ne feszüljön rá a témára... Én is így vagyok kicsit ezzel. Remélem, sikerül neked ez a hónap, magamnak is ezt kívánom... Én október 17-re nem várom... ;) Egyébként hasonló tünetei vannak a terhességnek is, mint a menzesz közeledtének.Sajna a kettő összetéveszthető, épp ezért bizonytalan az ember... De kitartás!!! :-)
2016. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat :) remélem mindenkihez beköszönt a gólya
2016. okt. 6. 07:29
 7/7 A kérdező kommentje:

Megjött sajnos!

Pedig tényleg mindent elkövetünk hogy több legyen az esély.

2016. okt. 12. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!