Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így könnyen...

Szerintetek így könnyen teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kioktatást, Köszi,nem vagyunk baba ellenesek,de míg lehet,a védekezés legnaturálisabb formáját választjuk. Szóval együttléteink kb 3 menetesek,ami így néz ki. Párom bevezeti a péniszét óvszer nélkül. Mikor ugy érzi elmegy,fel az óvszer,és elélvez,majd alaposan megmossa. Ezt követően ismét óvszer nélkül hatol belém. Ezt ismételjűk háromszor,de elélvezésbcsak gumivan történik. Peteérésem ideje alatt -+4 nap nem szeretkezünk. Kérdésem leginkább arra a részre irányul,hogy a kukilemosással érünk valamit,vagy annyi mint halottnak a csók? Valamint van e olyan "szer" (krém,zselé,bármi) ami spermicid hatású,és esetleg még mosás után bekennénk egymás nemi szerveit,hogy nagyobb legyen a biztonság? Köszi

2016. okt. 9. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
bevezeti...XD
2016. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

Terhességhez nem elég egy hímivarsejt, 500 spermium együttes munkája kell ahhoz hogy lebontsa a petesejt kemény falát annak az egynek, amelyik aztán bejut.

És igen, van rengetegféle termék, kúp, tampon stb.

2016. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

szerintem is lutri az egész

van akinek évekig bevált, felőlem követheted a példáját

2016. okt. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
70%

Mi is megszakitassal szexelunk, nem lettem meg terhes soha. Masodik meneteket viszont szinte sosem engedek, a spermiumok az elso pisilesig bent vannak, hiaba mosod le, ami levegot ert az amugy is meghal perceken belul.

Ettol fuggetlenul siman lehetsz terhes barmelyik menet utan igy.

2016. okt. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Az mit jelent, hogy "amíg lehet"? Az első abortuszig?


Nem értem, hogy abban az országban, ahol minden 3. élveszületésre jut egy abortusz, ott miért kell így szórakozni meg "kukilemosni". Ha nem kell a gyerek, akkor védekezzetek rendesen. Ha kell vagy nem baj, akkor csináljátok szabadon.

2016. okt. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésedre válaszolva, nem, nem tudsz könnyen teherbe esni, de elég egy rosszkor jövő ovuláció, elégtelen önuralom, a húgycsőben maradt spermiumok, és ott a gyerek. Azt meg végképp nem értem, hogy az óvszer nem naturális, de a spermicid anyagok igen...
2016. okt. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
41%

Oké értem,hogy naturális védekezés stb. de egy jó fogamzásgátló megoldaná a problémát szerintem.

Még beléd is élvezhet és gond nélkül élvezhetitek egymást csak a megfelelő fog.tabletta kell amit nőgyógyász ír fel neked.

2016. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
A naptár módszer alapból egész jól műkszik, már ha lehet hinni a statisztikáknak. 100%-os védelmet csak sterilizáció nyújt, de gondolom az nem opció. A férfiak termékenységi mutatója 15-30% átlagosan, a nőké vmivel jobb, de mindkét nem romló tendenciát mutat. Erre még rájön a fogamzásgátlás, szóval eléggé be vagytok biztosítva. Nem 100%-ig, de eléggé, nyugi.
2016. okt. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Hamarosan jönni a fog a baba, gratulálok. A nevét tudjátok már?
2016. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, konnyen. Nem igy kell vedekezni.
2016. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!