Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz egyáltalán ebben a...

Lesz egyáltalán ebben a hónapban ovum?

Figyelt kérdés

Mult héten voltam hasi ultrahangos vizsgálaton a ciklusom 10 napján és azt mondta az orvos nem lát petesejet. És három mm a méh nyálkahártya.

Annyit mondott még az orvos hogy korai volt az ultrahangos vizsgálat.

Lesz egyáltalán ebben a hónapban pete esésem? És pontos a hasi ultrahangos vizsgálat? Vagy inkább a hüvelyi?

Ha lesz ovum mikor kb?

Nagyon szépen köszönöm.


2016. okt. 10. 12:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat. ....

Petesejtett nem látott az orvos.

2016. okt. 10. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj ovulációs tesztet.
2016. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csinaltam a múlt havi ciklusomban is és szépen erősödött is de mégsem sikerült ezért is voltam ultrahangos vizsgálaton 😔
2016. okt. 10. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ovu tesztnek nem elég, ha erősödik. Pont olyan erősnek kell legalább lennie, mint a kontroll csík.

Kövesd hőmérőzéssel néhány hónapig az ovulációt, akkor nagyjából képben leszel, mi a helyzet.

Az orvos utalt be az uh-ra? Vagy magadtól mentél el? Érdemes egyeztetni egy hozzáértő orvossal a megfigyelésed, esetleges kezelésed menetét.

2016. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól , hogy valaki csinál lh tesztet és tegyük fel az full full pozitív az még NEM jelenti azt ,hogy van peteérése! És a hőmérséklet sem mérvadó... ultrahangal a legmegbízhatóbb az eredmény! Sok Sikert.
2016. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled utolsó válaszoló! Épp ezért kellett az ultrahangos vizsgálat.

Az orvos rendelt vissza ultrahangra mert előtte voltam nála és el mondtam neki a lh teszt használatát és hogy hőméroztem is.... Ezért mondta hogy a ciklus 10 napjától kell követni ultrahangos vizsgálattal a pete érést.

Aztán lesz még hormon vérvétel 3 és 21 napi persze ha meg jön.


A kérdésem pobtositom. .


Ciklus 10 napján láthat a nőgyógyász Petesejtett?

2016. okt. 10. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon vagy ha igen picike, nekem 14. napon látott 20 mm tüszőt! és akkor a 16-on volt ovuláció, uh ha 28 napos a ciklusod akkor picike volt! de a nyálkahártya akkor is vékony, szedjél E vitamint! amugy nem kell h az lh tezsten ugynaoylna vastag legyen a csik, nekem sosem olyan erős meg vastag mégis teherbeestem, szerintem ez tesztfüggő, ne aggodj miatta. Mi is már lassan 1 éve probálkozunk, januárban volt egy missed ab mütötem, előtte is 11 honap kellett h összejöjjön, és igyis csak januárban fog ujabb vizsálatokat csinálni a doki, már 3 gyógyszert szedek PCO-ra, plusz inofolicot.
2016. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen! Pl egy 28 napos ciklusnál kell , hogy lásson a 10ik nap is érésnek indult tüszőt!
2016. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nekem lehet ugrott ez a hónap 😓
2016. okt. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!