Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív, vagy selejtes?

Negatív, vagy selejtes?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy tesztet, de nem tudom ez az eredmény megbízható-e.

[link]



2016. okt. 15. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hibás. A helyedben csinálnék másikat.
2016. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ertekelhetetlen...csinald ujra!

Aki ilyen kazettas tesztwt vesz, miért ilyet vesz? Úgy gondolja, hogy az nem annyira gagyi, mint egy csík x- epil, ami mondjuk negyed annyiba kerül?

Sosem vettem ilyen kazettás tesztet. A sima csík is kimutatta azonnal, ha volt mit. A kazettás tesztekben is ugyanaz a tesztcsík van, mint a többi csíktesztben. A kazetta csak a körítés hozzá.

Bocsi kérdező! Nem téged akartalak piszkálni, csak ez valahogy most kijott belolem.

2016. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem már 2x ezelőtt és mindkettő negatív lett. Eddig mindig x-epilt vettem. Biztonság kedvéért akartam még egyet tesztelni és ezért választottam ilyen másik félét.
2016. okt. 15. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szia mibol gondolod hogy terhes lehecc?:)
2016. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Történt egy kis baki pár hete. Megjött ugyan a menstruációm de kicsit más volt, mint szokott.
2016. okt. 15. 16:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint a baki után megjött.
2016. okt. 15. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez negativ.
2016. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megismételném egy Facelle teszttel,vazy nekem a Sensan is bejött. Az X-epil megbízható ugyan,de nekem még akkor is negatív volt mikor a Sensan már szép pozi volt. Rá 2 napra lett csak az X-epilem halvány pozi,akkor a Sensanon már "sikított" a második csík olyan erős volt. Pedig mindkettő 25ös teszt volt.
2016. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak maszatos a monitorom, de mintha lenne ott valami halványan a másik ablakban. Két nap múlva mindenképpen csinálnék még egy tesztet.
2016. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En ujra tesztnelnek..
2016. okt. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!