Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Selejtes lehet a teszt? Van...

Selejtes lehet a teszt? Van egy nagyon halovány második csík, csak nem ott, ahol kéne. (Fotók mellékelve! )

Figyelt kérdés

Már 1 hete minimális pecsételő vérzésem van. Elkönyveltem, hogy ez is egy peteérés nélküli ciklus volt.

Ma kellett volna megjönnie. Reggel hirtelen felindulásból megcsináltam ezt vaterás one step tesztet, és látom rajta a második csíkot, de kb. 3mm-re van a kontroll csík mellett. Az ovu teszteken távolabb van a két vonal egymástól.

Azt hittem én vagyok lökött és csak odaképzelem, de a férjem is egyből azt mondta, hogy Ő is látja.

Rossz lehet a teszt?

[link]

[link]


2011. febr. 20. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nem látom de azért szurkolok!!!! Pár nap múlva csinálj egy újat reggel!
2011. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ott az a második csík! Gratulálok! Holnap azért tesztelj mégegyet!
2011. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jó minőségű képet csináltál. :)


Én is látok rajta második halovány rózsaszín csíkot, a helyedben holnap vennék egy jobb tesztet és azzal is megcsinálnám, lehetőleg reggeli pisiből.

Nagyon szurkolok!

2011. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem látom a 2. csíkot. :-( Elképzelhető, hogy terhes vagy, de ha 2-3 nap múlva megismétled a tesztet, az a biztos.
2011. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hmm...hát én is látom. Szerintem pár nap múlva próbáld meg újra, akkor már erősebb lehet :)
2011. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Csak ez a pecsételés zavar nagyon. Ez nem jó jel! Holnap még egyet ellövök és ha látok rajta megint valamit, megyek is dokihoz.

Élőben egyébként sokkal jobban látszik a csík, de azt sem zárom ki, hogy selejtes a teszt.

2011. febr. 20. 14:41
 7/26 anonim ***** válasza:

Az első képen mintha lenne valami halvány csík!

Drukkolok a holnapi teszteléshez!

Írd majd meg az eredményt!

2011. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkokat és a válaszokat.

Meg fogom írni a holnapi eredményt! Már 2,5 éve várjuk a csodát, el sem hinném, ha tényleg sikerült volna.

2011. febr. 20. 14:51
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a Vaterás tesztem. Másnap vettem gyógyszertárba jó minőségű tesztet, az egyértelműen negatív lett. Harmadnap megcsináltam még egy Vaterás tesztet, 1 percen belül kijött a 2. csík. És nem hazudott, most vagyok 28 hetes.
2011. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a másodikon látom a két csíkot!Ez pozitív!!

2011. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!