Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beagyazodasi verzes...

Ez lehet beagyazodasi verzes vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Mara nem varom, eddig semmi tunet, nem faj a hasam, nem barnazgattam ( pedig mindig igy indul a mensim.) De tegnap este szex utan, kicsit verezgettem, de nem ugy mint mensikor, hogy sotetebb, barnasabb, hanem elenk piros szinu ver. De utana el is mult, most reggel se volt semmi. Lehet csak felsertettuk? ( vagy lehet ahhoz koze h honap elejen kaptam kupot gyulladasra?)
2016. okt. 16. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet tul durvak voltatok:)teszt ha nem jon meg! Lehet a kuptol is kesik?! Ezt nemtudom de a verzeshez szerintem nincs köze
2016. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom ez nem beagyazodas. 1-2 napon belul nagy valoszinuseggel meg fog jonni.
2016. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet :( azota mondjuk szerencsere semmi verzes...majd elvalik :)
2016. okt. 16. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!