Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor nekem mikor is van...

Most akkor nekem mikor is van pontosan a peteérésem? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy kb mikor lehet a peteérésem, ha 30napos

ciklusaim vannak, mikod megjön akkor 5napig tart pontosan.

Elvileg nálam ,mivel 30naposak a ciklusaim, akkor mensi első napjától számított

16.napon kéne , hogy legyen. Viszont általaban 6.-án jön meg 5napig tart, de úgy

érzem hogy most van a pém, mert vízszerűen átlátszó, nagyon nyúlékony

'folyásom'van. Viszont menstruácio első napjától csak 11nap telt el.

Tehát akkor ez biztos, hogy peteérés ugye? Köszi előre is aki normálisan válaszol! :)

Illetve, hány napig tart pontosan a peteérés?


2016. okt. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Középidőben kb. 15.napon. De használj ovulációs tesztet az első egyértelmű erős pozitív után ha negatív a teszt akkor van peteérés.
2016. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!!:) De nem a teherbeeses miatt kerdeztem, csak azert irtam ki ebbe a kategoriaba,hatha tobb valaszt kapok.

De mar tervezzuk a babat,es tisztaban szeretnek lenni ezzel, hogy is van pontosan.:)

2016. okt. 16. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban nekem is előbb volt nyúlós nyákom már két nappal ovu előtt, akcióztunk is, de csak 2 napra rá volt pozitív az ovulációs teszt! Van hogy előre jelez a tested, ill lehet hogy nem mindig ugyanakkor van ovulációs minden hónapban! a hőd is segít ha méred!
2016. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszhönöm neked is a választ, megy a zöld kéz!

Még annyi, hogy hány napig van az ovu.? Úgy átlagban lennék rá kiváncsi.:)

2016. okt. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!