Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Balszerencsés story nem?

Balszerencsés story nem?

Figyelt kérdés

Elso alkalom volt a lánynak, ezert nem tudtam csak félig behatolni mert tulsagosan fajt neki. Kb 4-5 perc lassú ki be mozgás utan hallottunk egy pattanás es rögtön kivettem es lattam hogy elszakadt a gumi. Nem élveztem el, sőt nem is voltam mar annyira merev a végére, abbahagytuk es 12orara ra mar be is vette a 72 órás tablettát.

Tudom igen lehet terhes mert mindig megvan az esely ra, de ilyen körülmények kozott nagyon kicsi (vagy talán kb semmi) az esely igaz.

Mindent megtettünk amit tudtunk, mostmar csak varni kell.



18



2016. okt. 16. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Rendben,én ott kezdeném,hogy egy szűz lánnyal baromira nem így kell bánni.

Persze,hogy így fájt neki,

Először kézzel kell próbálgatni és ha már megy 3-4 ujjal kellemetlenségek nélkül(ami nyilván nem 1-2 nap),akkor lehet próbálkozni rendesen.

2,a síkosító alap,remélem használtatok.

3,tanuld már meg 18 éves létedre használni azt a gumit,mert csak úgy magától nem szakad el.

Vagy kicsi volt a méret,vagy nem jól húztad fel.

4,nem valószínű,hogy terhes,nálatok ez a legkisebb gond.

2016. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gumival az volt a gond, hogy mivel fajt neki, egyszer egyszer kivettem egy kicsit hogy "pihenjen" es akkor el csúszhat ott. Igen elotte 2 ujjal rendesen benne voltam es mar a harmadik is bement félig. Síkositot használtunk csak sajnos nagyon pici a lany es igy nagyon szuk
2016. okt. 16. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem lett terhes.
2016. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Minden ilyen sztori megerősít abban, hogy tök jól jártam, hogy egy olyan pasival veszítettem el egy buli után a szüzességemet, akivel csak simán egymásra kattantunk... legalább tényleg élveztem, nem ilyen volt, hogy szexeljünk, félig megduglak, fáj is, le is lankad közben, aztán meg mehet szegény lány esemény utánit bevenni. Micsoda élmény...
2016. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az esemény utánit az hatalmas hormondózis, nem ajánlatos havonta sem ismételgetni

jelen esetben rém felesleges volt

2016. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!