Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy teljesen...

Buborékosvíz kérdése:

Miért van az hogy teljesen magányosnak érzem magam?!

Figyelt kérdés

13 éves, kisebb népszerűségnek örvendő lány vagyok, de nem a legnépszerűbb, és ez nekem így tökéletes. Van két nagyon jo barátnőm akik a menőségért úgy érzem otthagynának simán. Van mégegy, akinek az egész élete egy hazugság, még velem sem őszinte. És vannak a régi barátnőim, akikkel nem tudok beszélni már normálisan. A tobbiek mind elvannak a sajat barati koreikkel engem meg le se szarnak....

Nyitott lennék én új barátságokra, de sajnos senki sincs akivel alakulhatna

Sok barátnőm van, de egyiket sem érzem igazinak 😕😔



2015. máj. 1. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra hogy fiú barátaid legyenek ?


Én például jobban kijövök a csajokkal.

2015. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Van nekem egy nagyon jó lány barátom (15 éves fiú vagyok).

Nemrégóta beszélünk, de rengeteget. Egyik este ilyen meghitt volt a hangulat és leírt egy olyan dolgot, ami számomra nagyon váratlan volt.


Azt mondta, hogy mióta beszélünk az élete megváltozott.. Ő egy olyan lány, aki mindig boldog stb, stb, így mindneki, legjobb barátai szemében is olyan, mintha midnig boldog lenne, én valahogy felfedeztem a boldogtalanságát és nekem elmondott olyan dolgokat, amiket soha snekinek se mert, és azt mondta, hogy amíg nem beszéltünk, addig tökéletesen így érezte magát, mint ahogy most te leírtad.


Hidd el, jönni fog valaki, aki majd ezen változtat.


Nem is kell annyit várni rá, mint azt gondolnád.

2015. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!