Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megyek vissza nődokihoz,...

Ma megyek vissza nődokihoz, nálam labor, férjemnél spermavizsgálat rendben van. Már ma számíthatok valami komolyabb vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Azt mondta, miután megvannak ezek az eredmények, menjek vissza hozzá. Ha minden oké velük, következnek a műszeres vizsgálatok.

Folyt köv. Mert ide nem lehet többet írni.:-)


2010. ápr. 26. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Fájtak valakinek ezek a vizsgálatok? Mit jelent az, hogy kellemetlen, mert sok ilyet olvastam?

Nagyon félek, kicsi a fájdalomküszöböm is, már egy sima vizsgálatnál akaratlanul is "összeszorítom a lábaim".Tudom, hogy kényes vagyok, de nem tehetek róla, tényleg nem nyavalyogni akarok, azt nem is szoktam, csak reflexszerűen így védekezem.

2010. ápr. 26. 10:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár, hogy senki nem tudott segíteni....
2010. ápr. 26. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem komolyabb vizsgálatra ne számíts!

Max a hsg lehet fájdalmasabb,de nem csinálják azt hipp-hopp módjára!Az is ciklusfüggő Én úgy tudom!

Lehet uh-t csinál,peteérés követéssel,az meg nem fáj! :)

Mi még előtte állunk,nekem az első hormonvérvétel kipipálva,már csak a páromnak kell aztán meg a 23. napi vérvétel megint!

Kíváncsi leszek az eredményeinkre nagyon!

Azért írj,hogy mi volt a dokinál,kíváncsi leszek,hogy mi következik!

2010. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SZia!

Valóban nem volt vizsgálat. Méhtükrözés lesz majd, illetve átjárhatósági(de ezt asszem már írtam) Szerdán egyeztetünk időpontot. Tudsz valamit ezekről a vizsgálatokról. Altatásban végzik? Nálatok mióta nem jön a baba?

2010. ápr. 26. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!