Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A laparoszkópiás műtétem e...

A laparoszkópiás műtétem e hónap végén lesz és akkorra esik a kb a pém is. Nem baj?

Figyelt kérdés

a ciklusom 16. napján műtenek majd a 15. napon kell befeküdnöm ha a 14 . napon műtét elött 2 nappal együtt vagyunk akkor még teherbe eshetek ha rá 2 napra lesza műtét meg együtt leszünk a műtét utáni napon is a 17. napon mert nekem vagy a 15. vagy a 17. napon szokott lenni a pém...

Van esély a teherbeesésre nem gátolja a műtét?

Ugye a műtét során nem bántják a tüszőimet?

Attól még hogy ott lesznek megtudnak műteni?

Annyira aggódom hogy valami baj lesz de szeretnék minél elöbb teherbe esni....


2009. ápr. 19. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is peteérés környékén csinálták a lapart (igazándiból csak az számít, hogy a ciklusod első szakaszában legyen a beavatkozás, hogyha teherbe estél nehogy gond legyen) Amúgy a lapar nem bántja sem a tüszőket, sem akár az esetlegesen megtermékenyült zigótát.. Nyugalom, ne aggódj:) És szólj a dokinak, hogy próbálkoztatok:) SOk sikert, jó egészséget, szép kisbabát:)
2009. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen a válaszodat, szólni fogok a dokinak , már 3. éve várjuk a kis picit és remélem a lapar segít mert a petevezetékkel van baj....

2009. ápr. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!