Mi történhetett?

Figyelt kérdés
14 dpon halvány pozi teszt, 15 dpon erősebb pozi teszt, 16 dpon halvány pozi (kb mint 14 dpo) 17 dpon negatív teszt aztan 2 napra Rá megjött de nem volt erős a vérzés ha vetélés lett volna nem jött volna meg durvabban? Még sose jártam így. ..
2016. okt. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt negatív tesztem is meg vérzésem is terhesség alatt. Szóval akármi lehet.

Ide hiába ír bárki bármit, az lenne a biztos, ha elmennél egy nőgyógyászhoz.

2016. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma már eltelt 3 hét és csináltam tesztet negatív. .biztos nem vagyok terhes , nincs semmi "bajom" csak még mindig nem értem mi volt ez...jövő hónapban megint lesz inszem mert előző hónapban is az volt.
2016. okt. 17. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Elindulhatott valami és aztán sajnos abbamaradt. De én azért elmennék dokihoz és elmondanám neki mi volt...
2016. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltelt 3 hét és semmi bajod, fölösleges orvoshoz rohangálni mit tud csinálni? Sokszor van ilyen csak nem is tudnak róla a nők. Elindul a folyamat de félbeszakad mert valami hiba csúszott a dologba és a szervezet bölcsen teszi a dolgát. Akkor kell orvoshoz menni ha ez rendszeresen előfordul, akkor lehet pl progeszteron hiányra gondolni és arra van gyógyszer is. Ha megint megtörténik irány a doki és kérj egy 21. napi vérvételt.
2016. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!