Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esik le a hőm kétszer...

Mitzi83 kérdése:

Miért esik le a hőm kétszer is a ciklusom második felében?

Figyelt kérdés
Májusban volt egy terhességem a petevezetékben a petevezetőm megmaradt. Mivel harminchárom vagyok és soha nem estem teherbe azt gondoltam nem is lehetek. Endometriozisom van. A jobb petevezetőm teljesen tönkre ment a hegesedés miatt a bal oldal nem annyira károsult. Nem voltam átjárhatóságin sem semmi más vizsgálaton mert az orvos azonnal a beültetést javasolta. Amit viszont en nem szertnék. Most próbálkozunk amikor a bal oldalon van peteérés. Ebben a hónapban iszom a ciklus teát is. Harom nappal előbbre hozta a peteerest de peteérés után már kétszer lezuhant a hőm egyszer az ötödik napon es ma a nyolcadik napon. Átlag hőm 36,6 legmagasabb 37. A kérdésem lett már valaki így mégis babás?

2016. okt. 18. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!