Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
A ciklusom soha nem volt a legpontosabb (6 éve menstruálok), az idegesség nagyon befolyásolja, régebben is késett már sokat, de mostanában egész pontosan 30-32 napra jött meg. Jelenleg 10 napja késik a 32 napos ciklussal számolva. Aktus szeptember közepén volt utoljára (az volt életemben az első mellesleg és nagyon rövid is volt), közvetlenül a legutóbbi menstruációm vége után. Végig gumival védekeztünk, nem szakadt ki, de vízzel se ellenőriztük hogy gyári hiba miatt nincs e rajta nagyon kicsi lyuk. Az elmúlt időszak rettenetesen stresszes volt, életem egyik legnehezebb döntését kellett meghozzam, napokig nem ettem, aminek következtében lefogytam pár kilót, szóval most már 50 alatt vagyok, beteg is voltam magas lázzal, amire 2 antibiotikum kúrát is végigszedtem, mert az első nem használt. Múlt héten még nem voltam e miatt annyira ideges, de most már kezdek az lenni.

2016. okt. 18. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem terhesség
2016. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is gondolom, de akkor mi...meg azért icipici esély a terhességre is van, nem?
2016. okt. 18. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira parázol, hogy terhesség, vegyél egy tesztet, annak már ki kell mutatnia. De szinte esélytelen.
2016. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!