Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR vizsgálat 2 pontos vérvétel...

IR vizsgálat 2 pontos vérvétellel?

Figyelt kérdés

Úgy olvasgattam itt h 3pontos vérvétellel nézik, nekem aztmondtak jöjjek vissza 2óra múlva. Az inzulin szintet is tudják nezni így? Az elmúlt egy évben sokszor leesett a cukrom és rosszul voltam, pcos vagyok.

Nektek h derült ki h IR v egyéb? :)



2016. okt. 19. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

2 pontossal, és inzulint is néztek. Ettől függetlenül a 3 pontos pontosabb, de mivel drága mérés, inkább magánba szoktak az emberek elmenni, aki 3 pontosat szeretne. Nekem 2 pontosnál is látszik, durva IRem van.

24 hkm

2016. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leírnad az eredményeidet? Terhesség előtt is volt? Voltak tünetei?

Koszonom a választ amúgy :)

2016. okt. 19. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

5 pontos az ideális, de minimum 3 pontos kell.

Ha pcos vagy akkor tuti minimum ir-es is, de pontosan kéne látni mi a helyzet. Az ebből nem fog látszani.

2016. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt olvastam h legalább 3 :/ mreckformint már felirta csak a vérvételem nem szedhetem ugye, most is az oldat után 1 órával rosszul lettem, hányinger szédülés remegés. Kíváncsi lettem volna akkor ki zajlik :(
2016. okt. 19. 09:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Merck*
2016. okt. 19. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!