Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képes valaki ennyi tünetet...

Képes valaki ennyi tünetet produkálni úgy, hogy nem terhes?

Figyelt kérdés
Egyfolytában érzem a petefészkeimet, feszít a hasam , mindjárt megjön érzésem van egy héttel a mensi előtt, derekam majd leszakad, hányinger, szédülés, de rendesen elszédülök, mintha forogna a világ, fehér-krémes folyás, étvágyam van, viszont ha eszek utána furi , keserű ízt érzek a számban, nem esik jól ugrál a gyomrom, hányingerem lesz, aztán hamarosan megint éhesnek érzem magam. Szagokra , illatokra érzékenyebb vagyok. És mindezt úgy, hogy abszolút nem érzem, hogy babás lennék, szinte biztos vagyok benne, hogy ( sajnos) nem. A hőm meg sajnos engem is erősít, mert csak 36,6 reggel. Az meg nem sok jót jelent. Valaki járt már így?
2008. okt. 3. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtem, hogy a mindjárt megjön érzést csak két nappal a mensi előt szoktam érezni, de most már félidő óta ezt érzem.
2008. okt. 3. 22:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi már közel 1 éve próbálkozunk a babával. Tapasztalatom az, hogy engemet sokszor becsapott a szervezetem, ami a jeleket illeti. De nem azt mondom, hogy nálad is így kell, hogy legyen. Én már nem figyelem magamat annyira mint ezelott szoktam. Biztosat csak a mensi elmaradása és a tesz mutat majd.
2008. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, neked is voltak ilyen tüneteid úgy, hogy nem is voltál terhes? Akkor velem is ez lehet, mert szerintem én se vagyok az, csak mivel nagyon szeretnék, igy mindent ennek tudok be, minden panaszra azt gondolom, hogy na ez is a terhesség jele. Hát majd meglátjuk, de nagyon durván ki tud babrálni az emberrel a saját szervezete. Köszi választ, ha valaki járt még igy, kérem irja meg!
2008. okt. 3. 23:46
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is így voltam,már annyira akartam hogy bebeszéltem magamnak és volt hogy heteket késett a mensesem.
2008. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hät akkor en mäst fogok irni.mi szeptember ota probälkoztunk a ferjemmel.en is ereztem a petefeszkemet rögtön=amikor pl gyorsabban mentem a kelletenel,ereztem,hogy ott valami furi van.de gondoltam,biztos csak bebeszelem...aztän elkezdtek fäjni a melleim.az evessel pont ugyanigy voltam-vagyok mint te.iszonyat ehes vagyok,eszem,aztän tök rosszul leszek...a lenyeg,hogy ma meg egy pozitivat teszteltem. :)es a tünetek nekem mär az elsö napoktol voltak.kivänom,hogy te is babäzhass hamarosan! :)
2008. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! És te szoktad mérni a hődet? Mert az enyém sajnos a megérzésemet igazolja, hogy nincs baba.Mert csak 36,6 hüvelyben mérve.Hát azért nekem is vannak olyan tüneteim, amit biztosan nem csak beképzelek, csak annak fogom fel, hogy biztos babás vagyok, de tudom, hogy azok a tünetek valódiak. De lehet hogy máskor is voltak már ilyen dolgok velem, csak akkor nem egy esetleges terhességnek fogtam fel. Szóval majd kiderül 6 nap múlva , már nagyon kiváncsi vagyok, de felkészültem a csalódásra, úgyhogy nagy baj nem lehet. MOnjuk azt még hozzáteszem, hogy ez , hogy egyfolytában érzem a petefészkeimet, borzasztó, mert ha nem baba van, akkor mitől van ez?
2008. okt. 4. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:
värd meg ki azt a 6 napot,es tesztelj.felfäzästol is lehet,de ha mäs tüneteid is vannak,nem hiszem,hogy az lehet...en a hömet nem mertem.csak fölösleges izgalom-szerintem.en inkäbb azt neztem mindig,hogy "na?ma is fäjnak a cicieim?" :)majd ird meg,hogy mi lett!kiväncsi vagyok! :)
2008. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elözö vagyok.nekem is volt egy kis feher-kremes folyäsom,es az utobbi napokban mindjärtmegjön erzesem... :)
2008. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, voltam már felfázva, tudom, hogy ez nem az. Még mindig megvan a fehér-krémes folyásom, és a petefészkeim? A hányingerem meg egyre erősödik, hát majd hamarosan kiderül. Mindenképpen megírom!
2008. okt. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!