Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a megoldás ha 5 hetesen...

Mi a megoldás ha 5 hetesen barnázok?

Figyelt kérdés
Olvastam h hormonpotlas kell ilyenkor, de a dokim nem írhat fel gyoygszert hisz az ultrahang nem erősítette meg a terhességet csak a tesztek. Hétfőre van időpontom de tegnap óta barnazok es a doki csak annyit mond h nyugi hat nem vagyok nyugodt kicsit se mit tegyek?
2016. okt. 19. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon mit nem tudsz tenni sajnos, minthogy mielőbb orvoshoz mész!

Szedj addigis 3x1 Magne B6ot.

2016. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Semmi

Hormonpotlas felesleges ha meg csak 5 hetes vagy hiszen talan mrg szivhang sincs akkor pedig nem is szabad

2016. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Én addig mennék, amíg egy orvos megnyugtató választ nem ad. Biztos nem várnék hétfőig. De lehet még egy napot se! 5 hetes terhesség hüvelyi uh-val már jó eséllyel látszódik.
2016. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
4 hetes 6 napos voltam barnaztam. Azonnal kaptam duphastont es uttogestant es fekudnom kellett. Szivhang csak 2 het mulva volt. Szval menj mielobb..nekem igy maradt meg a kislanyom.
2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

5 hetes voltam barnaztam

Azonnal semmit nem tettunk vartunk szepen elmult a 10 hetre dolgoztam 12 24 oraban es kepzeld megmaradt a gyerek 4300 g szuletett

2016. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hormonpótlás azonnal kell barnázás esetén. Én akkor is szedtem már, mikor még csak a felritkulás látszott, de pozitív lett a tesztem és enyhén barnáztam...
2016. okt. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hormonpotlas parasztvakitas

Ha a terhesseg nem jo genetikailag akkor tomheted a hormon zero semmit nem er.

A terhessegek 30 % elvetel sulyos kromoszoma hiba vagy anatomiai hiba miatt termeszetes szelekcio

2016. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem parasztvakítás, Elvagytok tévedve, főleg Te második és utolsó.


Nyilván, hogy a genetikailag nem megfelelő terhességeket nem menti meg a progeszteron, nem is arra lett kitalálva! Nézzetek utána miért van!

Másrészt vannak terhességek, amelyeknek szükségük van a progeszteronra, első 12-13 hétben és ezt a POZITÍV teszttől nem pedig a szívhangtól kell szedni.

HA nincs elég progeszteron a szervezetben talán kilökődik, még mielőtt lenne vagy lehetne szívhang.


Nem szól szám, nem fáj fejem- nagyon hasznos mondás!

2016. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Onmagaban a barnazason nem segit a progi potlas... pozi tesztek utan vagyok, barnazok. Mai vervetel eredmenyem 16 dpo-n 117es prog. Erre nem kapok potlast mert tokeletes. Pedig barnazok. Pihenes...
2016. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ket estben van szugseg progi potlasra

1.petefeszek hianya pl terhesseg alatti mutet miatt

2.lombik terhesseg

Minden mas esetben placebo

Olvassatok utana szakirodalomban

Pubmed.com

2016. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!