Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Qupido terhességi tesztet...

A Qupido terhességi tesztet délután is meg lehet csinálni? Vagy inkább reggel ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ!Ha késik lehet délután is,viszont ha még nem akkor inkább reggel!

Írd meg az eredmény!Odaszorítok! :)

2010. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia most vagyok a 28. napon és általában 30 naposak szoktak lenni a ciklusaim. De már vannak furcsa jeleim és nem bírom tovább...anyira kiváncsi vagyok.. és a reggel még olyan messze van... :)
2010. ápr. 26. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megértelek, a várakozás a legrosszabb az egészben. Ha nem sajnálod a teszted, akár fel is használhatod, de előtte kb. 2 óráig ne igyál. Kíváncsi lennék rá, hogy mit mutat. Ha türelmesebb vagy, akkor a nem várt napján csináld meg, reggeli pisiből. Az eredményt mindenképpen írd meg, drukkolok, hogy sikerüljön:-)
2010. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és megírom ígérem! :)
2010. ápr. 26. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
megy a drukk! :)
2010. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos?Mi lett?

Első vagyok.

2010. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna negatív lett. Bár a hőm az még mindig 37-37,2. Sőt ma elkezdtem kicsit barnázni is. Gondolom ez már azt jelenti, hogy nem baba.... :(
2010. ápr. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!