Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jonas naptar/modszer! Segitene...

Jonas naptar/modszer! Segitenetek nem ertek hozza, linket estleg tudnatok kuldeni?!

Figyelt kérdés
Köszi
2016. okt. 19. 19:19
 1/6 Snorri ***** válasza:
Felkeltetted az érdeklődésemet, mintha már halottam volna valahol. Mi egy éve próbálkozunk sikertelenül, tehát vevő vagyok...Na, utánaolvastam, Dr Jónás Jenő, szlovákiai magyar orvos találmánya, mely szerint a nő termékenység összefügg a hold fázisaival. A hold szinte mindenre hatással van, miért pont ez lenne kivétel, nem? A lényeg, hogy a nő akkor termékeny, amikor ugyanaz a holdfázis van, amikor született. Kb minden hónapban egy, ami nem feltétlenül esik egybe a hagyományos ovulációval, ez adhat magyarázatot arra, amikor valaki úgy lesz terhes, hogy nem is lehetne. :) Találtam egy kalkulátort. [link] Majd írj, szurkolok!!!!!!
2016. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a linken amit küldött az első válaszoló, kitöltöd az adatokat és kiadja melyek a fogamzásra esélyes napjaid, és a baba nemét. Egyébként az én babám is Jónás naptár szerinti napon fogant, és fiú is lett, ahogy jósolta. De pont peteérésem is volt aznap és először próbálkoztunk, szóval nincs viszonyítási alapom :)
2016. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem visszamenőleg a már megszületett gyerekemre vonatkozó adatokat. Köze nincs a valósághoz.
2016. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az lehet,hogy ez csak egy asztrológiai humbug, de nem állítja azt senki, hogy kizárólag azon a napon jöhet össze a baba, szóval nem tudom hogy és mit néztél meg visszamenőleg, az, hogy a gyermeked nem akkor fogant, még nem jelent semmit. Ez a figura azt állította, hogy azokon a bizonyos napokon nagyobb esély van a teherbeesésre, nem pedig azt, hogy kizárólag akkor van esély rá.
2016. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na van egy jo hirem,lehet ebben valami..a hazipatika kalk szerint 11.volt az ovum nemereztem eddig mindig ereztem furcsaltam is...leirtam ezt a honapot.. tegnap este ota ovus szurkat erzek a bal petefeszkemben..kitoltotttem most a jonas kalkulatort es 21.re tette az ovum szoval holnap :)))lehet veletlen de szerintem ez lesz a jó!!koszi 1es majd irok:)am 25re nemvarom!!kosz mindenkinek
2016. okt. 20. 06:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit néztem? A linkelt kalkulátor kezeli a korábbi dátumokat is, szóval nem nagy tudomány kiszámoltatni vele bármit a múltból. A kalkulátor szerint a gyerekemnek 2 héttel korábban lett volna nagy esélye megfoganni, gyakorlatilag az előző ciklus utolsó napján, ehhez képest középidőben sikeredett (más neműként), amikor magam is éreztem az ovut...

Esély persze mindig van, ha nem védekezik az ember, de nekem ez a módszer lutri.

Én inkább a testemnek és a biológiai folyamatoknak hiszek.

(#3)

2016. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!