Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi van a cilkulsomma...

Nem tudom mi van a cilkulsommal, clostis hónap volt, egy hete nem jön meg, de a 1o-es teszt nega, clearblue meg pozi, mi történhet velem?

Figyelt kérdés

Próbálok mindent leirni sorban. Clostis hónap volt, ez volt nekem az első ilyen hónap.

napi 2x1-et szedtem 3. naptól.


én úgy gondoltam hogy kb 13. nap körül volt egy ovuláció, de azt lehet benéztem. sajnos akkor nem voltam uh-on, úgyhogy nem tudom.


utána volt egy újabb hő leesés és csúszós 21 napon is. nagyon magas volt innentől a hőm, 37.3 meg 37.4.


28. napon elmentem dokihoz, hogy esetleg nem lett e ciszta, mert fájt a hasam, és a hőemelkedés miatt gyanakodtam. ott azt mondta az orvos, hogy ciszta nincs, de lát tüszőfolyadékot, szóval valszeg mostanában is volt egy ovuláció.


3o. napon szex után kicsit bevéreztem, de az inkább ilyen barna trutyi volt, mint a méhnyálkahártya. Ez a barna kitartott hétfőn is délelőtt, de vér semmi nem volt benne.

ugyanezen a hétfőn 3o. napon csináltam egy clearblue tesztet, ami pozitiv lett, bár elég sokára, kb 5 és 1o perc között kezdett kijönni a másik vonal. (a plussz jeles volt, nem a digitális)


31. napon, másnap kedden csináltam egy Medi labos 25-os érzékenységűt, az full nega lett.


32. napon elmentem a sotéra az ambulanciára, ott mondták hogy 8o % a terhesség, mert nagyon vastag a méhnyálkahártya, 14 mm, normál ciklusban jó ha eléri a 1o-et, ez már most jót jelent.

hazamentem és ellőttem egy 1o-es Walentint délután, ami szintén negativ lett. (gondoltam hogy oké a 25-ös negativ mert még túl korán van, de a 1o-es már biztos kimutatja, hát nem!)


most mi történhetett? a clear blue átvert? vagy a másik kettő nem eléggé érzékeny?


mikor lehetett az igazi ovulációm? mi van ha csak eltolódott a ciklusom, nincs is terhesség, és csak azért nem jön meg mert később volt az ovuláció?


tesztet már nem merek csinálni. ha nincs semmi változás, akkor elmegyek egy hcg-re.


van valami tippetek, mi történhetett bennem?



2016. okt. 20. 07:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

most azt nem értem, hogy ha később volt az ovuláció akár, akkor mikor lehetett esetleg a beágyazódás?


a 1o-es teszt miért mutathat negativat? az mikortól mutatja ki a terhességet? beágyazódás után hány nappal?


amit sikerült kibogarásznom, hogy a clear blue az menses előtt 4 nappal mutatja ki a terhességet, a 25-ös medilab meg menses előtt 2 nappal mutatja ki. tehát az még beleférne, hogy a clearblue pozi (bár nincs ráirva hogy az hanyas érzékenységű) de a medi lab meg negativ, mert még nem léptem be a -2 napba, de a -4ben már benne voltam. de rá egy napra a 1o-es walentin akkor miért lett negativ? ez az amit nem értek.

2016. okt. 20. 07:24
 2/17 A kérdező kommentje:

Ovu után 11 napon clear blue pozitiv lett. ahogy számoltam, kb ott is lehetett a beágyazódás, max a pozi előtt, vagy az az előtti napon. de létezik hogy a cearblue kimutat 1 napos terhességet, vagy tévesen lett pozitiv???


utána másnap csináltam egy medilabos 25-et, az full nega, bár nem is tudm mit vártam tőle. beágyazódás után 2 nappal.


harmadnap, vagyis beágyazódás után 3. napon meg csináltam egy 1o-es walentint, az is full nega.


létezik hogy terhességi tesztek között ekkora különbség lenne??


most nem tudom mi van, de teganp voltam a sotén, ott megnéztek, és azt mondták hogy igaz bár nagyon korai még, mert kb 3 napos lehet, a méhnyálkahártya nagyon vastag, 14 mm, ami nem lehetne normál esetben ekkora, szóval 8o% a terhesség esélyének fennállása és a másik két teszt nem volt elég érzékeny. hát csalódtam a walentin 1o-esben, igaz az is lehet baj, hogy délutáni pisiből csináltam. akkor meg még nem mutatja ki, hiába van ráirva hogy a nap bármely szakaszában lehet csinálni.


de létezik, hogy a clear blue meg ennyivel jobb mindegyiknél? vagy az csapott be dpo 11 -en?


azt egyébként hogy lehet kiszámolni, hogy ha kb megvan hogy mikor volt az ovuláció, és mikor volt a beágyazódás (speciel én ezt egy barnázásból gondoltam beazonosítani) akkor kb mikor lehet számitani a mensesre? (igy hogy az ovuláció idejét se tudom biztosan.) szóval beágyazódás utántól hanyadik napon kellene hogy vége legyen a ciklusnak, és ideje a nem várnak?


mert az oké, hogy ovu után 14 nap a második szakasz. de ha nem tudom pontosan mikor volt az ovu, a beágyazódás meg 7-12 napig is eltarthat, akkor hogy kéne kiszámolni?


ez csak azért érdekes, hogy kb be lehessen lőni, hogy a 1o -es érzékenységű tesztnek mikor kéne már pozitivat mutatnia.

2016. okt. 20. 08:37
 3/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az a clear blue sem pozi volt, mert az nem ilyen sokára jön ki.

A 14mmes mnyh, egyáltalán nem olyan vastag, normál ciklusban ennyi a normális ovu körül.

2016. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nekem azt mondta az orvos, hogy max 1o mm szokott lenni normál hónapban, de az is necces.


ovu körül???? ovu körül még nincs ekkora nyálkahártya, hiszen a progeszteron miatt a sárgatest hormon hat rá, és abból lesz a nyálkahártya, szóval ez mindenképp ovu után kezd el egyáltalán nőni.


ha nem tudsz jól válaszolni akkor inkább ne irj.

2016. okt. 20. 08:48
 5/17 A kérdező kommentje:

itt is azt irják, hogy a 1o-es kazettások között sok a rossz minőségű teszt, ami nem megbizható.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. okt. 20. 08:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Két ovu nem volt egy hónapban.

Ha a doki látta a folyadékot, akkor inkább a késői ovura tippelek.

A medilab teszt megbízható, de egyáltalán nem egy érzékeny teszt, kb az elmaradt mensi után szamithatsz vele pozira.

A másik tesztet nem ismerem.

A clearblue érzékeny, de lehet, hogy időn túli volt.

Próbáld facelle teszttel, nekem az bevált, nekem szellemcsik sem volt sosem vele.

Mivel nem volt uh követés, így nem fogod tudni utólag pontosan belőni az ovu idejét, sem a beágyazódásét, ha volt. Annyit tehetsz, hogy tesztelgetsz. Szerintem elég 2-3 naponta, ha kibirod.

2016. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de clostis hónapom volt. olyan nem lehetséges, hogy több ovuláció következik be egy hónapban a gyógyszertől? csak mert a görbémen is látszott egyértelműen.


amikor 28. napon elmentem az orvoshoz uh-ra, mert azt hittem cisztám van, akkor mondta hogy látta a folyadékot, kitolta a ciklust a closti.


viszont ha akkor volt az ovu, azt még valóban nem mutathatta ki a clearblue, de akkor még a beágyazódás se történhetett meg.


oké, a clearblue pozi teszthez akkor nem viszonyitok semmit, mert vegyük úgy hogy téves volt. (bár még mindig látszik rajta erősen a plusz jel pedig a pisis csikot kiszedtem belőle)


szóval akkor meg mi ez a vastag nyálkahártya, amire az orvos tegnap azt mondta hogy ez már a korai terhességem első jele, szóval 8o % a terhesség, ő arra hajaz egyértelműen. ha még nem volt beágyazódás, mitől nőtt meg a nyálkahártya ekkorára, amikor a closti még vékonyitja is állitólag?

2016. okt. 20. 09:08
 8/17 anonim ***** válasza:
A doki hülyeséget mondott. A 10 mm az a minimum ami kell, hogy legyen, azalatt szinte esélytelen a beágyazódás.
2016. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szia, akkor szerinted nem fordulhat elő clostitól olyan, hogy egy hónapban több ovuláció legyen? ezt tévesen gondolom, hogy tobb volt? Még sose clostiztam, de nagyon furcsa volt ez a ciklus. szerintem amúgy az volt, hogy volt egy a 21. napon, az tuti hogy volt, utána meg 27 napon volt egy spontán tüszőrepedés. aztán a doki akkor még látott egy novekvőt, az is elpukkanhatott, mert most a 33 napi uh-on már nem láttak semmit a petefészkemben. szóval az uh-ok alapján tuti hogy több volt.
2016. okt. 20. 09:14
 10/17 A kérdező kommentje:
a beágyazódás igen, de ha nincs megtermékenyülés, a mensessek az a 1o-es le is válik azonnal. szóval megtermékenyülés esetén jönnek be olyan hormonok, amik nem engedik leesni, és tud tovább nőni. érted??? de nem nő tovább, mert a mensessel lelökődik. azért van az, ha nagyobb, az már utal terhességre.
2016. okt. 20. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!