Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőt szedek de kitolta a...

Meriemm9 kérdése:

Méhpempőt szedek de kitolta a mensim.28 napra szokott jönni de már a 40. napon vagyok és semmi. Teszt negativ. Másnak is kimaradt a méhpempőtol egy hónap?

Figyelt kérdés
Hívtam az orvost azt mondta ez még nem sok késés és ha babat akarok jobb meg nem vizsgalgatni. Igazából azért kezdtem szedni mert mostanában 32 napra jött és gondoltam nem árt ha 28 rá jön megint ne csuszkaljon mert babát szeretnék. Kinek hogy használt a méhpempő?

#kimaradás #méhpempő #mensi eltolodas
2016. júl. 7. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem sokkal okosabb lett vna ugy hagyni ahogyan van. Ha van peteeres az sem baj ha teljesen ossze vissza van a menzeszed... :) ( orvosom mondta)!
2016. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem sokkal okosabb lett vna ugy hagyni ahogyan van. Ha van peteeres az sem baj ha teljesen ossze vissza van a menzeszed... :) ( orvosom mondta)!

Nekem sosem kesett a mehpempotol.

2016. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Sztem pedig nem normális, ha egy egészséges nőnek nem normális ciklusa van, tehát nagyon változó a ciklus hossza. Én biztosan mérném a hőt köv ciklustól. Több ismerősöm is vett méhpempőt, de senkinek sem tolta ki ennyire. Itt valószínűsítem, hogy más gond lehet a háttérben... Mikor teszteltél? Én lehet elmennék másik orvoshoz, magánba. Több szem többet lát alapon.

Nálam a barátcserje vált be, de pár embernél olvastam, hogy az is eltolta.

2016. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze h nem normalis. De csak a rendszertelenseg ONMAGABAN NEM akadalyozza a teherbeest :)
2016. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat igen ez a fura nekem is hogy nagyon kitolta ha a méhpempő a hibás .mert olvasgattam és azért ennyire nem tolta ki másnak max 8 napot. Voltam már ezelőtt dokinál semmi ciszta és hormont is csinaltattam az is jó volt.úgyhogy bajom nincs.ezért is gondolom a méhpempő a bibi.
2016. júl. 8. 00:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Baratcserje anno nekem bezavart de megjott tőle .nem úgy mint most.ma már 14 napot kesik. Peteerest ereztem tegnap is ,lehet akkor csak kimaradt egy hónap. Na kívarom a következő mensit. Aztán megint szednem kéne a méhpempőt mert ugye most kihagytam ahogy kellett hát csak nem bolondit meg ujra
2016. júl. 9. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Baratcserjet olyan sokan szedik maguktol. Ahhoz orvosi tanacs kellene. Nem jo mindenkinek. Van akinek ártalmas a hormonjaira :(
2016. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tartottam egy méhpemp kúrát, most 3 napja késik, teszt nega
2016. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező nem tudom olvasode még de nekem most Ugyanez van 15 napja késik teszt nega,pempőt szedtem énis, nálad mi lett azóta a dologból?
2016. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!