Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy nem folyik...

Létezik olyan hogy nem folyik ki belőlem a spermium?

Figyelt kérdés
bocsi ha buta kérdés de babát tervezünk a párommal és eddig mindig szinte rögtön folyt ki belőlem. most mikor együtt voltunk gyertya állásba voltam 15 percig. elmentem pisilni és semmi egy csepp se jött ki. van ilyen? biztos elment a párom mert láttam a "férfiasságán" mikor ki vette hogy azon is volt spermium. csak azok válaszoljanak akik nem szólnak le,hanem tényleg tudnak segiteni

2016. okt. 20. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mindig kifolyik valamennyi. De van olyan hogy túl sűrű az ondó szinte " puding " szerű és lehet hogy azért nem folyt ki mert rajta volt már a párod péniszén. Tapasztaltam már ilyet.. De ne aggódj ez nem azt jelenti hogy az összes sperma a párod péniszén maradt..
2016. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen erre szerettem volna kilyukadni,hogy akkor maradt azért bennem is? ovu környékén vagyok ugyhogy remélem.

Köszönöm hogy normális választ adtál a kérdésemre,féltem hogy majd leszolnak,sokszor tapasztalok itt ilyet. :/

2016. okt. 20. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha eddig nem voltál gyertyaállásban, csak most, akkor magyarázható a dolog. A spermában van egy alvadóképes fehérje, ami a kilövellt spermát zselé állagúvá, nehezen folyóssá dermeszti a kilövellést követő rövid időn belül (aztán 15-20 perc után újra elfolyósodik). Eddig nem voltál gyertyaállásban, tehát ki tudott folyni, mielőtt bedermedt volna. Most viszont képes volt zselésedni benned (egy idő után úgyis kifolyik).
2016. okt. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huu ez nagyon hasznos volt,látszik hogy értesz hozzá. köszönöm,akkor remélem igy történt a dolog :)
2016. okt. 20. 12:10
 5/8 A kérdező kommentje:
ment a zöld jelecske mindenkinek köszi :)
2016. okt. 20. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, hogy másnap délután folyik csak ki. És addigra keveredik már a méhnyaknyákkal is, van hogy egész sűrű zselés.

Én gyertyaállásban még soha nem voltam aktus után (nem is értem hogy minek?), a pozícióktól viszont függ. Meg attól is, hogy felkelek-e utána. Van hogy pisilni rögtön kimegyek, olyankor gyakran a wc-be ürül rögtön, de van, hogy csak másnap reggel vagy du...

2016. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. nekem azóta se semmi. érdekes :/
2016. okt. 20. 19:10
 8/8 anonim válasza:
Szia! Azóta rájöttél mi lehetett a gond?
2021. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!