Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van, ha ejakuláció után...

Mi van, ha ejakuláció után néha az ondó nem folyik ki a hüvelyből?

Figyelt kérdés
2 alkalommal fordult elő, hogy nem folyt ki, máskor mindig.Babát szeretnénk! Ezért érdekelne az, hogy lehetséges-e, hogy az egész mennyiség bejusson a mèhnyakon keresztül?

#ondó #nem folyik ki
2016. szept. 24. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy semmi nem folyik ki. Van, hogy kevesebb a mennyiség, van, hogy több. Napi vagy napi több szexnél nyilván sokkal kevesebb, mint 2-3 nap szexmentesség után.

Az a teherbeesést nem befolyásolja, mennyi folyik ki. Ami kell, úgyis bent marad.

2016. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máskor negyedórás fekvés után is mikor lábra álltam, kifolyt. Most az aktus után ahogy kivette, persze megtörültem magam, de nem tapasztaltam lábra álláskor, hogy kifolyna. Csütörtök este szeretkeztünk. Tudom, hogy a teherbeesésnél nem határoz,az hogy mennyi folyik ki, hiszen elég egy kevés is ahhoz. Csütörtökön tapasztaltam a ragadós, tojásfehérje nyákot, szeretkeztünk is, viszont naptár szerint pénteken kellett legyen a tüszőrepedès, este 7 óra után éreztem nyilalást a bal petefèszeknèl, gondolom akkor az volt. De csak ma 2 óra körül szeretkeztünk! Reménykedem,hátha összejön!
2016. szept. 24. 18:34
 3/3 anonim válasza:
Szia! Megkerdezhetem, hogy találtál e választ a kérdésedre?
2021. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!