Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is leszakad a melle...

Másnak is leszakad a melle peteérés után?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj főleg ha háton alszok és megmozdulok fel is ébredek , de oldalt fekve is, napközben annyira nem érzem, csak ha hozzá van érve....


mitől van ez? még csak majdnem egy éve mentstruálok (PCOS miatt sosem volt, 1 éve kezelnek, azóta van :) )


2016. okt. 20. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Igen, el is megy sok pénz arra, hogy minden peteérés után visszavarrják.


Nekem ha alszok nem vészes, csak reggel, mikor felébredek és a bal (nekem mindig a bal) már leszakadt. Olyankor tudom, hogy aznap le fog a másik és, és már nyugodtan telik a napom.

2016. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tüszőrepedés után fáj és a megemelkedett progeszteron általában az oka. Nekem napközben kétoldalt fájdogál és mikor fürdéshez készülődve leveszem a melltartóm.. na az nagyon rossz.

Szintén PCOS :)

2016. okt. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!