Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program kell elkezdeni...

Lombik program kell elkezdeni ha minden vizsgalat megvan. Mikor lehet leszivni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart? (Nekem normal ultrahang vizsgalaton volt 7db tuszom) koszonom elore is a valaszokat.
2016. okt. 21. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lombik programnál kapsz egy csomó hormont, hogy serkentsék a petesejt termelést és kapsz tüszőrepesztő injekciót, ami után műtőben van a leszívás. Maga a leszívás a tüszők számától függ, pár perctől a 15 percig tart és ált. altatásban végzik. Hogy mikor kell repeszteni, azt az orvos dönti el UH és labor után.
2016. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de én nem pontosan értem, hogy mi itt a kérdés.


Van 7 tüsződ, de mekkorák, mit jelent a normál ultrahang? Minek az időtartamára vagy kíváncsi?


Lombikos anyukaként igyekszem megválaszolni a lombikor kérdéseket, de itt tényleg nem tudom mire vagy kíváncsi.

2016. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ciklus 21ik napjan voltunk teljes kivizsgalason. Ultrahang, rakszures clamydia..stb es akkor volt 7x3mm. Es ezert ittam le ezt mert nem vagyok tisztaban hogy mekkorra, es mennyi db mekkor
2016. okt. 21. 14:55
 4/8 A kérdező kommentje:

Folyt. Tüszöm a jo.

Es hogyha elegendo es jo a tuszo akkor is kell e hormonalis gyogyszer vagy sem.

2016. okt. 21. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Kell, minimum 16 millisnek kell lenniük, de 18-20 meg jobb. Lombikban 7 tuszo meg nem számít különösen jonak.


A ciklus 2-3 napján kezdtek nekem a stimulációt. Elsőre a 15. Másodszorra a 16. Napon volt a leszívás.


Lombikot spontán ciklusban nem csinálnak.


A méret alapján neked úgynevezett alaptuszoid voltak, amiket lehet noveszteni. Spontán ciklusban 1-2 indul be.

2016. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felek hog felboritja az ember hormon haztartasat.. :/de ertem tehat mindenkeppen szukseges.

Ertem koszonom.

2016. okt. 21. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:

HA nálad minden rendben, akkor gondolom, a párod eredménye indokolja a lombikot. Mindenképp kapsz hormont, de ne aggódj, nem borítja fel a hormonháztartásod, mert jó esetben csak 1x van, de ha mégsem sikerülne, akkor is több hónap szünetet hagynak 2 stimuláció között.

Ill ha jó a petesejted, esélyes, hogy tudnak lefagyasztani is embriót.

2016. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazobol amit eddig tudunk az az h a aparom sperma szama nem volt megfelelo, a mennyiseg a mozgasnak sem volt jo eredmwnye. Ez volt fel evvel ezelott. Azota szedi a hasvundot. Most remenykedunk h a 3% jo eredmeny megemelkedik. Mert 2 eve problkoztunk nem estem teherbe. Es ugy dontottunk h menjen a parom vizsgálatra es sajna kiis derupt h valami gubanc van. Ezert kerestuk fel a kaalai intezetet.
2016. okt. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!