Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után pár 4-5 nappal...

Peteérés után pár 4-5 nappal éreztetek valamit?

Figyelt kérdés
Peteérés után vagyok kb. 4-5 nappal szerintem, pontosan nem tudom, mert hétfőn ovuteszteltem (középidőben elvileg), de akkor halványabb volt a csík és azóta egyre halványabb. Igazából nem tudom, hogy volt-e egyáltalán peteérésem. De 2 napja puffadást érzek, olyan mintha majd kidurrannék, feszülést. Illetve fájnak a melleim és nagyon érzékenyek. 1 hónapja hagytam abba a gyógyszerszedést, lehet, hogy annak a hatása, következménye? Iszok cickafark teát, lehet az kavart be? Szerintem még terhes tünetnek nagyon korai lenne, hiszen be sem ágyazódhatott. De akkor mitől lehet ez a tünet? Lehet nem volt peteérés csak szeretne megérni és azért érzek így? De akkor az LH teszt miért negatív? Vagy hamarabb lehetett ovulációm?
2016. okt. 21. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Azután van peteérés miután egy erős pozitív után negatív lesz az lh teszt.. De ovu után 4-5 nappal nem lehet érezni semmit.. Mert ha meg is fogant akkor még vándorol.. 7. Nap ér le a méhedbe és utána még 1 hét mire befejeződik a beágyazódás.. Tesztelni akkor érdemes ha már késik pár napot a menzid. Szóval nyugi ;)
2016. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!