Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek még nagyon korai...

Szerintetek még nagyon korai a baba egy 20-23 éves párnak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezt nektek kell érezni. Ha érzelmileg és anyagilag is biztonságban vagytok, akkor nem korai.
2016. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Fejben dől el minden.

Ha beszéltek róla, gondoljátok át, hogy egy gyermek mivel jár.

Anyagi része sem mellékes, rengeteg lemondás, amit szívből kell adni.

Hajrá!

2016. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Ha nem a semmire születik a baba nincs korhoz kötve kivéve 18 alatt
2016. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
23vagyok parom is 4eves a kisfiunk:)megvan mindenunk!!
2016. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez tényleg nem korfüggő.Ha kiéltétek magatokat, van stabil(nak mondható) munkahelyetek,neked is van már annyi munkaviszonyod,hogy GYED-et kapj(gondolom te vagy a lány),nem a szülőkkel éltek,akkor nyugodtan vágjatok bele.De ha még iskolás,egyetemista vagy,akkor én várnék.Hiába a diplomás gyed,stb.,ha nincs munkatapasztalatod,akkor gyerekkel nagyon nehezen fogsz elhelyezkedni később.Meg bármi történhet,nemcsak szakítás,de baleset,haláleset,vagy csak leépítés,stb.Semmi nem bizos a mai világban,csak az,hogy a gyerek éhes lesz,etetni kell.Ezért kell normális háttér.
2016. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

talán annyi a különbség, hogy huszonévesek gyakrabban válnak, mint a harmincasok.

ennyi a kockázati tényező csak, ami minimális esélyes lehet, ha intelligens kapcsolatról van szó.

2016. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha az a kérdés hogy besikerült, pár kompromisszum árán meg tudnátok tartani akkor nem, nem korai ne amiatt ne születhessen meg mert pár évvel fiatalabbak vagytok az átlagnál. Ha viszont még csak tervezitek akkor a véleményekre szintén magasról tegyél. Az számítson hogy meg tudtok-e minden anyagi és lelki szükségletet adni neki és elég stabil-e a kapcsolatotok hozzá. Először ha még nem tettétek házasodjatok össze stb... szóval ne a nagyszülők nyakára és terhére sokasodjatok :D
2016. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

En pont 21szulinapomon teszteltem pozitivat, a parom 27volt, terveztuk, akkor meg a volegenyem volt.

Most 24vagyok, ő 31 es mar a ferjem van egy tunderi kislanyunk!!:) boldogok vagyunk.

Volt anyagI hatterunk, van is , akkor 2ève voltunk majdnem egyutt. Egy percig sem gondoltam, h elsiettük

2016. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem korai. Teljesen normális.
2016. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!