Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik! Volt köztetek olyan...

Kismamik! Volt köztetek olyan kinek habár menstruáció előtt mindig feszült, fájt, érzékeny volt a melle, mikor várandós lett, ez nem volt a korai tünetek között? Tehát aki ebből tudta/sejtette/érezte, hogy most baba van?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 20:12
 1/7 dolcee válasza:
Hat lehetseges hogy baba..en 5ikere varom a menzeszt es annyira szurnak lent a bal felemnel minthabármelyik pillanatba megakarna jönni.. Probalj tesztet csinalni..
2016. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bevallom, nekem volt mellfeszülés, csak éppen másmilyen, mint menstruáció előtt. Abból már gyanús volt.
2016. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nagyon fájt a mellem (menzesz előtt is), vagyis az utóbbi 1 évben. Alapból nem volt vele problémám pl. napközben, de este fürdésnél amikor megmostam/szeretkezésnél férjem megcsókolta stb a 10 esetből 7x fájt. Ovuteszt pozitív, utána egyszer sem fájt. Na pont viccelődtem is a férjemmel 10. dpo-n, hogy nem lesz baba, hogy még most is "használhatja" a mellem, mert nem fáj. Aztán pár nap múlva már pozitív volt a teszt :) És nem tudom ilyen hogy létezik, megvolt életem első mellfájdalommentes 10 hete :D (azóta megint érzékeny, de már nem is izgat)
2016. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, kedves utolsó, akkor hasonló cipőben járunk. Nekem már ovutól elkezd érzékennyé válni és volt olyan, hogy szinte sírtam a fájdalomtól. Mondogattam is mindig, hogy na most tuti tethes vagyok😃 De minsig megjött. Most pedig semmi érzékenység még úgysem ha fogom, "gyúrom", tesztelgetem :D Pedig ma lenne a nem várt napja, hát meglátjuk. Amúgy csináltam 3 nagyon nagyon halvány pozit még nem várt előtt kb 6-8 nap között. Nekem mindig ciklus eleji ovuim vannak, azért "mertem" :)
2016. szept. 23. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig eszméletlenül fájtak a melleim, mielőtt meg jött volna. Az első terhességemnél is tünet volt. Most teszteltem a napokban pozitívat a tesóval (reméljük :) ) és semmi mellfájdalom. Bár én nagyon nem bánom!
2016. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Katakata93 válasza:
Nekem azonnal elkezdett fájni a mellem, és én innét sejtettem hogy baba van a dologban!
2016. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is szoktak fájni a melleim, menszi előtt is és én ebből nem tudok terhességre alapozni! 1éve szeretnénk babát!21napos ciklusaim vannak,13ikán kellene megjönnie (remélem nem fog), de már 6-7ikén voltak hol egyik hol másik oldal görcseim, amik viszont menszi előtt nem szoktak lenni!szerintetek, ilyen volt valakinek? A menszi az utóbbi 2 hónapban, volt de 3napos, nem az igazi, az első nap 1tampon, a másik 2napon 1-2tisztasági betét! A tesztek negatívak!
2018. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!