Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnének ilyen hamar tünetei...

Lehetnének ilyen hamar tüneteim? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha 9.napja volt egy olyan aktus a párommal amitől teherbe eshetnék, akkor lehetnének ilyen hamar 'tünetek' ?

Tegnap előtt kezdődőtt, gyengeség, hányinmger,fejfájás.

Ma: Gyengeség, hányinger, fejfájás..és ma már hánytam is egész délelőtt. És leszögezném, nem mesélem be magamnak,mert nem is gondoltam arra , hogy terhes lehetek. De ezek után már felmerül a kérdés.

(Amikor volt az említett aktus, akkor volt peteérésem)

köszi mindenkinek


2016. okt. 24. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, semmiképpen sem lehetne tüneted, ez a beágyazódási szakasz, ilyenkor nem termelődik az a hormon, ami a koraterhességi tüneteket okozza. Valamilyen vírust, vagy bacit kaphattál el.
2016. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első.! Egyiksem lehet, mert nemrég gyógyultam ki a betegségből!! :)
2016. okt. 24. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Ha terhes vagy, és megtörtént a beágyazódás, akkor is csak most kezdtek el a hormonok termelődni, nem érnek el problémát okozó szintet ilyenkor. Én is a betegségre tippelek (az hogy az előzőből kigyógyultál, még nem jelenti azt, hogy egy másikat nem nyalhattál be a több ezer vírus közül), de ettől még simán lehetsz terhes is. Csak a tüneteidet nem a terhesség okozza.
2016. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

A második babámmal az aktus utáni 9. napon émelyegtem és szagérzékeny lettem.

Mivel az első terhességemből ismertem ezt az érzést pontosan, ezért másnap (ebéd után) teszteltem, erős pozitív lett, ma már 7 éves. :)

És mielőtt még valaki azzal jönne, hogy egy korábbi aktusból volt, jelzem hogy nem, mert bem voltunk akkor együtt...

A többi gyerekemnél magam sem tudom pontosan, ott tényleg bizonytalan.


Egyébként ez úgy lehet, hogy a vándorlás 7-12 nap.

A beágyzódástól meg 2-3 nap alatt van annyi Hcg, amit már mztatnak a tesztek és tünetet okoz.

Nálam a leggyorsabb verzió volt.

Nem vagyunk egyformák, nálam 4 terhességből 3-nál már az esedékes vérzés előtt jelentkeztek tünetek, de én nagyon érzékeny vagyok, sajnos ennek hátrányai is vannak...

2016. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehet még tüneted a terhességi tünetet a hcg hormon okozza. Ami a beágyazódás után termel a szervezet az pedig a az aktus után 14 nappal fejeződik be tehát ha terhes vagy akkor aktus után 14 nappal mutatja ki leghamarabb.
2016. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti: koszonom a valaszod,gratulalok a gyermekeidhez.! :)Es igen, enis ilyesmire gondoltam, csak nem irtam le,mert itt mindenkinek hulyenek neznek..hogy , lehet enis eleg erzekeny vagyok, es lehetnek ezek tunetek is. (Pl,az ido valtozasra is erzekeny vagyok), es azert nem gondolnam, h virus, vagy valami ilyesmi, mert akkor nem 2naponta lennek ennyire rosszul..:( Ment a zold kez, h normalisan tudtal valaszolni!

Nem pedig: terhes lehetsz attol fuggetlenul, h ket naponta roszul vagy de nem az okozza! telleg? :D H ezt eddig en nem is gondoltam.. ! Utolso: Koszi, tiszzaban vagyok vele, h 2het utan lehet tesztelni, nem is all szandekomba tesztelni, mert jov.honap elejen kend megjonni-e es kivarom, nem tesztelgetek elore! :)

2016. okt. 24. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki teljesen normálisan válaszolt neked, gáz, h nálad csak az kap zöld kezet, akinek tetszik a válasza. 7.dpo.-n lettél rosszul, olyankor pedig semmit nem lehet érezni egy terhességből, úgyhogy a legtöbben helyes választ adtak. Az más kérdés, h esetleg valaki megérzi, hogy terhes. Nem könnyen bizonyítható dolog, lehet minden hónapban azt képzeli és amikor összejön úgy gondolja, h milyen jól megérezte. Tisztán a biológiát nézve, amíg nincs a szervezetedben nagyobb mennyiségű hcg az nem tud tünetet okozni.
2016. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia. 5.kislanyommal november 8.an menstrualtam anno. 20.an volt ovum. December 1 en olyan rosszul voltam nem tudtam felkelni. Emelyges hanyinger amit ellehet kepzelni. Nem tudom honnan jott az otlet de hozattam egy tesztet. Olyan 2 csik volt rajta hogy orditott. Az orvos nem akarta elhinni mert senmit nem latott a tesztem volt csak a bizonyitek. Onnan tudom pontosan ezeket a datumokat mert vezettem a ciklusom hogy tudjam mikor tudtunk egyutt lenni mert a ferjem alig volt otthon a munkaja miatt. Es alog hittem el hogy egy aktusbol ossze jott a kis csaj. Karacsonykor voltam 6 hetes kismama. De akkorra mar olyan szinten rosszul voltam hogy mozdulni nem tudtam. Aztan betoltottuk a 12.hetet es mintha semmi bajom nem lett volna. Onnan egy alom volt az egesz terhessegem. Es a java az volt hogy 2 ora alatt megszuletettem a csoppsegem. Ma mar 8 eves.🤗
2016. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De jó utolsó ezt olvasni! :) Gratulálok!! :)


Hozzátenném, ha nem vagyok terhes sem leszek szomorú, mert nem probálkoztunk még egyáltalán élesbe! :)

2016. okt. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!