Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már vannak tüneteim (hányin...

Ha már vannak tüneteim (hányinger) akkor már a teszt is kimutatja igaz?

Figyelt kérdés
10dpon vagyok holnap reggel tervezem a tesztet, jönnek mennek a tünetek és elegem van ki akarom zárni a terhességet és nem agyalni rajta. Ha vannak tünetek és babától akkor van már hcg is és kimutatja ateszt igaz?
2016. jún. 12. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek szubjektívek, beképzelhetők, pms tünetekkel megegyeznek, semmit nem lehet alapozni rájuk a nemvárt előtt. Ha tesztelsz az is vagy kimutatja, vagy nem. Van, akinek a 9-10, dpo-n már kimutatható, van akinek csak 15-18. dpo-n és egyformán terhesek. A nemvárt előtt nem jelent semmit a negatív teszt sem. De hátha alapon ellőhetsz egy tesztet.
2016. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"elegem van ki akarom zárni a terhességet"


A 10. dpo-n még nem tudod kizárni egy negatív teszt mellett sem.


Ha biztos eredményt szeretnél, várj még.

2016. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van itthon 2doboz xepill tesztem ,azt hiszem veszíteni nem fogok semmit, max ha beképzeltem hátha elmúlik, és nem robban fel az agyam....
2016. jún. 12. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szia hát én nem figyeltem ezt a Dpo dolgot én inkább ingerlékeny voltam párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Pozitív lett. Doki azt mondta hogy 5+4 hetes vagyok. De nekem a hányinger hányás szédülés szagérzékenység csak 6.-7. Héten jött elő. Azt nem tudom hogy 10. Dpon kimutatja e de egy próbát megér. A Rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb mint az X-epil vagy a gyógyszertárban kapható Gabriel teszt. Drukkolok 22/N 10 hetes kismama 😍
2016. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha van tunet akkor van hcg tehat van terhesseg...
2016. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tünetek az esetek többségében csak a kimaradt menzesz után jelentkeznek leghamarabb. Szerintem ilyen korán még csak max bebeszéled magadnak. Várd meg, hogy minimum 1-2 napot késsen.
2016. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze nem kizárt hogy bekaptam valami vírust, de a tüneteket nem képzelem be az biztos. A hasam úgy görcsölt menzi szerűen 3 napig hogy nem tudtam aludni, erre rásegített a mellfájás és szurkálás is. Na most ezek elmúltak erre minden kaja után gyomorégés, puffadás. Ma már a b6ig jutottam mert azt hittem kijön a kaja, és minden pohár víz után pisilek. ÁÁÁ
2016. jún. 12. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak pszichés. A gyakori vizelési inger akkor kezdődik amikor a baba elkezdi nyomni a hólyagod, az max a 10-12. héttől van.
2016. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na jó ezzel aláírom a beképzelési faktort (habár nem hiszem hogy ennyire erős tüneteket be tudok képzeni, de legyen igazatok)

"A gyakori vizelési inger árulkodó terhességi tünet, melynek hátterében a terhességi hormonok állnak."

2016. jún. 12. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Neked teljesen fölösleges bármit is mondani, mert senkinek nem hiszel ... tesztelj a kimaradt után, addig meg ülj a seggeden nyugodtan ...
2016. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!