Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazódási...

Kérdésekzöme kérdése:

Szerintetek ez beágyazódási fájdalom lehetett? 13-án poz. Ovu teszt 7/11/13/14-én együtt is voltunk párommal, ma reggel a bal oldalon olyan égtelen szúrú fájdalmam volt vagy 2-3 percig, rányomni sem tudtam.

Figyelt kérdés
Kiegyenesedni nem bírtam, de aztán kicsit enyhült a fájdalom és akkor felkeltem az ágyból, majd elmúlt vagy is nagyon nagyon nagyon enyhén még érzem, de az kb mint ha csak emlékeztető fájdalom lenne vagy mi. :) A fájdalom közvetlenül a csípő csontom felett volt, mint amikor futás közbe fáj... Így tudnám leírni....

2016. okt. 25. 07:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és 27-re nagyon nagyon nem várom a mensit! :)
2016. okt. 25. 07:19
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah és a melleim tegnap előtt este óta eléggé megduzzadtak és fájnak is....
2016. okt. 25. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne figyeld ennyire a tested mert bele örülsz.. A legtöbb nő nem veszi észre a beágyazódást és nem mindenkinek van beágyazódási vérzés... Légy türelmes. Várd meg míg késik pár napot a menzid és csinálj egy terhességi tesztet..
2016. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem sajnos akaratlanul is észre veszem. :) Bár a melleim mensi előtt is feszülnek és fájnak, de ezt az égetően szúrú érzést nem lehetett nem észre venni. Vérzés nem volt eddig míg egyébként. Majd csak pénteken vagy hétvégén tesztelek, ha addig meg nem jön persze!
2016. okt. 25. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne figyeld ennyire magadat, mert ebből jó nem sül ki...

Ilyen nincs, hogy akaratlanul is észreveszi az ember. Ha én tényleg nem figyelek és lefoglal más dolog, akkor azt sem tudom milyen nap van, hányadika, mikor kellene megjönni, egyszer csak azt veszem észre, hogy már 3 napja meg kellett volna jönnie, de nem jött. Ezt jelenti az, hogy nem görcsölök rá.

Amit leírtál, lehet, hogy minden hónapban ezen mész keresztül, csak eddig nem figyelted meg. Tudom, mert én is keresztül mentem ezen. Kétszer is. Mindkétszer akkor sikerült teherbe esni, amikor eszembe sem jutott a dolog, mert pl nyaraltunk, vagy mert már annyira lemondtam róla, hogy pont abban a hónapban endokrinológushoz készültem.

2016. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatom alapján én nem így gondolom a beágyazódási fájdalmat. Nyilván én csak egy vagyok a sok nő közül, tehát persze lehet ez másnak másképp is, mint ahogy nekem volt.

Kétszer sikerült teherbe esnem. A nem várt előtti héten kb 3-4 napig éreztem kissé zsibbadás szerű melegséget a méhemnél. Hasonló volt, mint a mensis görcs csak jóval enyhébb.

Sajnos aztán egyik sem maradt meg. Én sem tudok lekattanni a témáról...

De azért én is elmondom neked, hogy próbáld ennyire nem figyelni magad, hátha te sokkal ügyesebb vagy és neked menni fog a nem ezen agyalás.

Nekem is minden hónappal kicsit jobban megy a dolog. Hiszek benne, hogy a nagy akarás gátja lehet a teherbe esésnek. Volt idő amikor az e miatti stressz egészségügyi problémákat okozott. Meg is lepődtem saját magamon mikor ezzel szembesültem.

2016. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva talán ebbe a hónapba figyeltem a legkevésbé, úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz, de azért igen is feltűnik, ha épp beszakad a mellem vagy épp arra kelek hogy élesen görcsölök...

Sajnos nekem munka szempontjából sem "mindegy", hogy mi lesz. Év végével az a rész ahol én vagyok megszűnik, így ha nem lesz más lehetőség elküldenek. Persze, ha új helyre kell mennem dolgozni az sem olyan nagy probléma, de a mostanival anyagilag jobban járnék, ami nem utolsó szempont Mo-on. De mondom, ebbe a hónapba az elmúlt két napba kezdett foglalkoztatni a baba téma, fájások miatt.


Utolsó válaszoló, köszönöm! :)

2016. okt. 25. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megjött azóta?
2016. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!