Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu napján együtt voltunk,...

Ovu napján együtt voltunk, azóta 2 napja szúrkál a petefészkem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk, ovulációkor együtt voltunk, azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal először fél napig enyhébben a jobb, majd most már 1,5 napja a bal petefészkem szúrkál, húzódik. Szokott ilyen lenni a ciklusom második felében, de nagyon ritka, hogy még éjjel is felébredjek rá. Az ovuláció már tuti megvolt, de akkor mitől fáj? Valami gyulladás lehet? Mikor együtt voltunk, már akkor nyilalló fájdalmat éreztem.


Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem akarok gyógyszert beszed i, ha sikerült a baba, az meg ugye még két hét, mire kiderül. Szerintetek mitől lehet ennyire érzékeny?



2015. máj. 17. 08:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy kérdésnél rá választ, hogy a tüszőből visszamaradt folyadék okozhat ilyet több napig, és nem kell miatta izgulni:) Meglepődtem, mennyi hasonló kérdés volt már, és az egyikben szerencsére ott volt a válasz is:)
2015. máj. 17. 08:54
 2/26 anonim ***** válasza:
Milyen jo fej vagy, hogy ezt megosztod velünk is :) En is erzek ilyeneket, akkor ez lesz ra a magyarazat :) Köszi szepen!!!! Drukkolok a babahoz!
2015. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi!:) te mióta érzel ilyet és mennyire erősen/folyamatosan? Kismedencegyulladás is lehet, arra viszont nagyon jó a palástfű tea, ami ráadásul a beágyazódást is segíti. Mióta kiírtam a kérdést, ittam párszor, és most sokkal kevésbé fáj, van, hogy egy rövid időre el is múlik. Ti is babára gyúrtok?:)
2015. máj. 18. 08:56
 4/26 A kérdező kommentje:
Beszeltem szakertövel is (endokrinologus-taplalkozasi tanacsado, aki a termekenysegre specialoizalodott), ö is azt mondta, hogy ilyenkor teljesen normalis mindenfajta erzekenyseg, szurkalas, ugyhogy megnyugtatott:)
2015. máj. 18. 11:03
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi 13 hónapja próbálkozunk, az utóbbi 5 hónapban minden hónapban voltam dokinál, szóval nálam gyulladás nincs. En nagyjából fél éve figyelem rendszeresen az összes tünetet és jelet, éreztem mar több esetben is szurkát, húzódást, fájdalmat, hol a méhben, hol a petefészeknél. De eddig nem volt még baba miatt. Most 5. dpon vagyok, most is szurkál a méhemben valami, meg a bal petefeszkem húzódik, most ott volt a peteeres. Majd hétvégére kiderul. 2 honapja baratcserjet szedek, azóta enyhebbek a tünetek. Reménykedem. Nálad mizu? Hányadik napon vagy? Palastfuvet én ugy tudom csak ovu után ajánlják. :)
2015. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nekem 16-án volt ovu, akkor az alapján ez nekem még csak a 2. dpo, ha jól számolom:) A palástfüvet valóban csak az ovu után ajánlott inni, én szerintem még egy pár napig fogom is, mert jól esik. Ma sokkal enyhébb volt a szurkálgatás, és ritkábban is éreztem, de egész nap elő-elő jött. Te mikor tervezel először tesztelni?
2015. máj. 18. 17:50
 7/26 anonim ***** válasza:

En mar holnap kezdek tesztelni, van itthon 20 db olcso tesztem, 10-es erzekenysegü

:) tudom, 7. dpon meg eselytelen, de hatha mutat valamit :) ;)

2015. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hu ilyen koran? Beagyazodas nem a 7.-10. nap között van? Nekem x-epilem van, ami 25-ös, en a 14. dpo-n akartam tesztelni, de lehet, hogy csak a 12.ig birom ki:) A 10-es tesztekröl hallottam, hogy sokszor lehet szellemcsikos, ugyhogy en emiatt sem mernek azzal.
2015. máj. 20. 11:51
 9/26 anonim ***** válasza:
Na, teszteltem reggel, persze full nega, nem is szamitottam masra :) Van ismerösöm, aki most lett terhes, neki a 6. dpon mar nagyon halvany 2 csikos volt a korai teszt, azert batorkodtam en is, hatha esetleg mutat valamit :) De persze ez meg nem jelent semmit, tenyleg nagyon korai :)
2015. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
a beagyazodas egyebkent elindulhat korabban is, kesöbb is, attol függ :) Szoval nincs veszve semmi :) türelem :)
2015. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!