Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet hogy a inernetről...

Az lehet hogy a inernetről rendelt sok db od teszt nem ér semmit? Ha nem jött meg a vérzésem akkor elvileg bármilyen erősségű a teszt kimutatná ugye?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ezek a sok db os netes tesztek becsapàsok. Ha vennék egy clearbleu vagy facelle tesztet az màr kinutatnà előbb talàn mint ezek az olcsòk? Tanàcstalan vagyok.
2016. okt. 26. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen bármelyik teszt.
2016. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
400 ft-os facelle nekem 12. dpon mutatta a terhességet. Szóval clearblue se kell. Szerintem akármilyen olcsó a netes teszt nem jársz jobban anyagilag se. Nem 2 db-ot fogsz rendelni az meg nem jó, ha túl sok teszt van otthon, annál többet használsz "úgyis van bőven" alapon.
2016. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt bajom a vateras teszttel sem az ovu teszttel.

Attol, hogy kesik es meg nemutatja ki, lehetsz terhes.

2016. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat. Az a furcsa hogy semmi elöjele a menszsznek. Pedig elötte màr napokkal barnàzok pecsetelni szoktam napokig. Most meg semmi a fehèrfolyàson kivül. Ezèrt gondoltam hogy baba van a dologban. Vagyis a pocakban🤗. Na akkor ma elbattyogok a rossmannba ès veszek egy akàrmulyen tesztet. Mondjuk facelle t.
2016. okt. 26. 07:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy 10-es érzékenységűként vannak a netes tesztek eladva, de inkább 50-esre tippelném, mivel a facelle 25-ös érzékenyebbnek tűnt. Egy vizeletből csináltam a 2 tesztet és facelle egyértelműen 2 csíkos volt, míg a netes éppen csak. Viszont tévesen sosem jelzett a netes sem, egyszerűen kevésbé érzékeny.
2016. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hibás a teszt. Sajnos késhet sokat akkor is, ha nem vagy terhes. Nekem pont akkor volt 45 napos ciklusom, mikor nagyon rágörcsöltem a teherbeesésre.

Amikor pedig sikerült, akkor is csak 6 nappal később lett pozitív a teszt (facelle), mivel a középidő után fogant. A nemvárt körül ágyazódott csak be.


Kicsit legyél türelmes, csinálj pár naponta tesztet, ha nem jön meg, és ki fog derülni, hogy mi újság. :)

2016. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A menszesz más miatt is késhet, és az is előfordul, hogy másképp alakul a ciklus, tehát másképp érzed a dolgokat a megszokottnál, terhességtől függetlenül. Szóval nem biztos, hogy a teszt becsapós. De nem baj, ha csinálsz egy másik fajtát. majd írd meg az mit mutatott.
2016. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a facelle előbb kimutatja! Drukk, majd írd meg! :)
2016. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na milyrn lett?
2016. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hàt ilyen... : [link]
2016. okt. 26. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!