Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veroval terhességi tesztben...

Veroval terhességi tesztben mennyire lehet bízni?

Figyelt kérdés

Most használtam ezt a tesztet negatív lett de mintha nagyon nagyon látnék egy második csíkot rajta de nem biztos!

Ma vagyok a 28 ciklus napon. 28 napos a ciklusom.

Drága volt 2000 ft volt a teszt és érzékeny 12.5 érzékenység.


2016. okt. 26. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges megvenni a legdrágább teszteket, semmivel sem tud többet mint a 400 Ft-os.

Nekem is halványan mutatta ki, és mostanra 33 hetes terhes vagyok.

Próbálj egy másikkal holnap, az első pisivel.

2016. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen és szívből gratulálok a babához😊

Neked is ez a teszt volt halvány?

Hát el döntetlen hogy most nagyon halvány vagy negatív. Már meg bántam hogy ilyen drága tesztet vetem.

2016. okt. 26. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rossmannos facelle nekem nemvárt mensi előtt 4 nappal látható pozi volt, és 400 ft. Amit írtál, nem is ismerem. Kép esetleg a tesztről? Én a helyedben megismételném egy facellevel!
2016. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kép nincs ki dobtam már a tesztet. Kértem egy tesztet a gyógyszertárban és ezt adták mondta hogy ez a legérzékenyebb teszt és nagyon jó.
2016. okt. 26. 20:38
 5/5 anonim válasza:
100%
12 Ne/l a teszt érzékenysége, szóval valóban érzékeny tesztről van szó, és a használati utasítás alapján a tesztvonalnál (T) látható halvány csík terhességre utal.
2017. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!