Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5. hetben jarok, es olyan...

Brigitta0821 kérdése:

Az 5. hetben jarok, es olyan szinten gorcsol a jobb vadlim hogy egyszeruen nem birom aludni. Ideaig meg egy szem hunyadt nem aludtam 4:23 van es 9:30 ra megyek dokihoz. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igyál Magnosolvot. A vádligörcsök leggyakrabban magnézium hiány miatt vannak de lehet még kálcium, kálium hiány is.
2016. okt. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális! Magnézium hiány miatt van! Szedj magnéziumot és pihenj... 29 hkm
2016. okt. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

Ugyis megyek dokihoz es mondom neki de remelem meg egy ilyen ejszakam nem lesz mert nagyon rossz :(

2016. okt. 27. 06:48
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért pontozták le az elsőt, pedig teljesen jót írt. A magnéziumpótlás manapság már alap terhesen, már koraterhességnél jó elkezdeni. A vádligörcsökön viszont nekem nem segített, de kalcium pezsgőtablettával javult a helyzet. Káliumpótlásra pedig a banán az ideális megoldás.
2016. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz rossz de mi lesz veled szüléskor?!
2016. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babyboom567 ***** válasza:

Kedves kérdező!

31+2hkm vagyok,szedek magnéziumot, kálciumot,mégis görcsöl a lábam éjjel,sőt van hogy a kezem is.

Kitartás

2016. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi az hogy mi lesz velem szuleskor?!

Nem azert tettem fel a kerdest ,hogy degradalj hanem hogy segitseget kapjak!

Mivel ez az elso terhessegem es nem minden nap terhes az ember plusz szerintem az elso babanal nem sok mindenki van tisztaba a tunetekkel.

Azert probalok segitseget kerni ugy ahogy mindenki mas is esetleg tanacsokat olyanoktol akik mar tul vannak ezen!

Ugyhogy ha nemtudsz normalis valaszt adni akkor legyszives ne irj semmit.

Legalabb is az en kerdesemre koszi!

2016. okt. 27. 11:40
 8/8 A kérdező kommentje:
A tobbieknek pedig koszonom szepen a tanacsokat :)
2016. okt. 27. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!